Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mást is megvisel ez a hőség?

Mást is megvisel ez a hőség?

Figyelt kérdés

Teljesen megszoktam azt a “téli” 10 fokot. Nincsen hidegérzetem, így az a normális számomra, és olyankor egész nap kint vagyok a kertben kisebb megszakításokkal.


Még a május tűrhető volt, ugyanis sok eső esett, nem is nagyon sütött a nap. De ez a június valami kegyetlen.


Fel lett állítva a medence, hogy legyen némi szórakozásom, de a 3. napon már 29 fokos lett a víz, így már azért sem érdemes kilépnem a házból.


Teljesen nyomott vagyok, fáradt, semmihez nincs kedvem. Megy a klíma, mondhatni az tart életben. Viszont így sem hűl lejjebb 23 foknál a lakás, és nekem ez is sok. Egész nap alszom, rémálmaim vannak meg fáj a fejem, pedig 2 liter vizet megiszok.


A novembert várom, de hol van az még... :/


2021. jún. 20. 14:55
1 2
 1/18 anonim válasza:
15%
menjel az Antarktiszra tesoom
2021. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

Igen mást is, de még ez csak az eleje, jövőhét csütörtökre 40 fokot is mondanak keletre, délre.


De azért este fél 7-kor kimehetsz..akkor már kellemes az idő.

Én is akkor megyek ki.

2021. jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
1 hónappal ezelőtt még volt egy jó pár kérdés,hogy miért van még olyan hideg májusban is.Most meg a meleg a baj.
2021. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Tegnap este 9 óra után mentem ki, hát... Vert a víz rendesen.


10 fok az ideális nekem, ezek a 30+ fokok nem tudom miféle gyíkembereknek tetszik.

2021. jún. 20. 15:13
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Persze.
2021. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
3# Nekem a “hideg” sosem jelentett problémát. Az, hogy mások szeretnek megfőni, izzadni meg megbüdösödni, ahhoz semmi közöm.
2021. jún. 20. 15:29
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nem értem, mindenhol ez a "vissza támadó szöveg...", hogy most a hideg, most meg a meleg a baj... Meg kell érteni, hogy se a hideg május, se a forró június nem normális. Senki nem a kánikulát várta, ami sosem volt normális, se júliusban, se augusztusban, hanem a meleget (24-27 fok), ami mindig is jellemző volt a klímánkra, az elmúlt néhány évet leszámítva. Persze, hogy az emberek többsége szenved ettől, nem erre van beállítva a szervezet.
2021. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Nekem pont csütörtökön kell második oltásra mennem. BKV-val. Már előre pánikolok, hogy a melegben rosszul leszek.
2021. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én utálom a meleget. Pont az átmeneti tavaszi, őszi időjárás a kedvencem, amikor nincs se túl hideg, se túl meleg, tehát az ilyen 15-20 fok, de hát manapság már pont ebből az átmeneti időből van kevés.

Én sem csinálok semmit, itthon a lakásban van klíma, az szinte egész nap megy, így olyan 23 fok van bent, ki nem megyek, mert mit csináljak ilyen melegben? 34 fok van, de érzem én 40-nek is. Éjszaka a hálószobában nem megy a légkondi, mert valamiért nem tudok úgy aludni, az ablakot nem nyitom ki, mert hajnaltól nagyon zajos, lefekvés előtt járatom a légkondit, de reggelre iszonyú levegőtlen lesz a szoba és úgy kelek fel, hogy folyik rólam a víz. Nekem 25 fok felett már meleg van, 30 felett meg már halál.

2021. jún. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%

Engem nem visel meg. Imádom, hogy ilyen idő van, már nagyon vártam, hogy végre meleg legyen, nagyon elegem volt már, hogy állandóan hideg volt.


Nem rinyálni kell, hogy itt a meleg, el kell fogadni, odafigyelni az étkezésre, a folyadékbevitelre és az életmódunkra.

2021. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!