Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek melyik a kedvenc évszaka?

Kinek melyik a kedvenc évszaka?

Figyelt kérdés
És miért az az évszak?

2021. jún. 20. 22:57
1 2 3
 1/24 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

A tavasz vagy az ősz. Kellemes az idő, elegánsabban lehet felöltözni, mint nyáron, amikor hiába van bárkin szép ruha, látszik, folyik róla a víz, ki van melegedve, zsíros a bőre, blee. Tavasszal és ősszel, a sok szép kabátkája közül válogathat az ember, variálgatja kis bakancsokkal, cipőkkel. Szép színes, a tavasz meg még jó illatú is.

Telet is szeretem, csak nagyon korán van sötét, bár ott meg a Karácsony nagyon jó időszak. A nyarat gyűlölöm.

2021. jún. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Tél-tavasz átmenet.
2021. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Tavasz-ősz az igazi. Amikor 20-25 fok között van a hőmérséklet, nincs sár, víz, de nagyobb szárazság sem. Kellően hosszúak a nappalok, de van éjszaka is.


Telet alapvetően azért nem szeretem mert "mocskos" és rövidek a napok, plusz hideg van.


Nyarat régen nem szerettem. Mostanra is azért békéltem meg vele, mert megismerkedtem a klímával :D


Régen buszon főttem, munkahelyen se volt, otthon is 50 fokos volt a lakás. Most kílmázom a lakást, kocsit, munkahelyen pedig fan-coil rendszer van.


Alapvetően túrázni szeretek, az minden évszakos, de egyértelműen érzem, hogy 15-25 fok közötti időben vagyok a topon. Ilyen melegben kivan a szervezetem, ezért a teljesítménytúráim is inkább hosszabb kirándulás jellegűek. Egyetlen előny, hogy az erdőben, hegyekben senkit nem zavar ha le vagyok izzadva és büdös vagyok mint egy állat.

2021. jún. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Tavasz, annak is leginkább a vége, mikor már jó meleg van, de még nem kell megdögleni xD
2021. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Tavasz és az ősz. Imádom ahogy éled a természet, kellemesebb lesz az idő, az emberek is felélénkülnek. Ősszel meg megint csak a természet színei csodálatosak, frissítő a levegő a nyári kánikula után.
2021. jún. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Tavasz vége meg a nyár. Fázós vagyok, képes vagyok 25 fokban fázni. A meleget meg jól viselem.
2021. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Tavasz és az ősz:) Egyrészt az időjárás, nem szeretem se a túl meleget, se a túl hideget. Másrészt mindkettő olyan varázslatos. Tavasszal minden életre kel, kisüt a nap, akaratlanul is jobb a kedvem, mint télen délután 5-kor, amikor a sötétben fagyoskodom:D Egyedüli negatívuma számomra, hogy ilyenkor kezdődik az allergia szezon is, de hát túlélem:D Az ősz is szintén nagyon szép tud lenni, meg szeretem, amikor még nincs hideg, de már hűvösebb szelek fújnak és elkezd csípni az esti meg a reggeli levegő. Az ősz mondjuk egyben szomorkás is kicsit, mert tudom, hogy jön a tél...:D
2021. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

A tavasz, mert akkor minden úgy "pezseg", feléled, a sok virág, a színek, az illatok, a madarak. Ilyenkor azt érzem mindig, hogy tényleg élek.

A másik kedvencem a nyár. A záporok, a mennydörgés, az eső illata, a fülledt nyári szenvedélyes éjszakák, hogy olyan korán és olyan sokáig világos van, a napsütés, a kerti grillezések, a sok kaland.

De az őszt is szeretem a sok sütőtök miatt és a színek varázslatosak. Az erdőben a lehullt levelek illata mámorító.

Ó és a tél, akkor minden olyan nyugodt. Szeretem a hulló hó illatát és a hangját is. A hulló hóban, hideg orral, elcsattanó forró csókok a kedvenceim, vagy ha fázol és belenézel a másik szemébe és akkor olyan melegség tölti el a szíved hogy már nem is érzed a hideget. Aztán hazamenni a melegre és jöhetnek a hosszú szerelmeskedések és utána összebújva nézni egy filmet. Szeretek még szánkózni, hóembert építeni, na és a hógolyó csaták valahogyan ellensúlyozzák azt a nyugalmat amit télen érzek.

2021. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

Nyááár! :D

Az év ¾-ében megfagyok, a fűtéstől durván kiszárad a kezem, stb stb.

2021. jún. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Nyár
2021. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!