Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon hány százalék...

Magyarországon hány százalék a beoltottak aránya? Nem a "dbszám" erdekelne. És más országoknal?

Figyelt kérdés

A főnököm szerint az oltás jóformán csak üzlet es Magyarország ugrál leginkább csak rajta, mások nem.



A százalékos arányokat hol találom hogy melyik állam koztuk a magyar is hány szazalekban oltott?



#oltottak azalekos aranya mas allamokhoz viszonyitva
2021. jún. 22. 11:26
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
41%
Ki lehet am szamolni alsos tananyaggal
2021. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
19%

"A főnököm szerint az oltás jóformán csak üzlet es Magyarország ugrál leginkább csak rajta, mások nem."


Főnököd nem túl okos ember, de legalább buta.



"A százalékos arányokat hol találom hogy melyik állam koztuk a magyar is hány szazalekban oltott?"


A beoltottak számából és az ország lakosságából ki tudod számolni, ha nem vagy funkcionális analfabéta.

2021. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Találtam eddig annyit hogy Magyarországon a legmagasabb az oltottak aránya és más államok bőven el vannak maradva hozzank keoest ebben.



Azaz annyi már biztos hogy tenyleg mi ugrálunk rajta. Minden 2.ember oltott.

2021. jún. 22. 11:41
 4/41 A kérdező kommentje:
2# pont hogy nagyon okos. Hatalmas cégcsoportban dolgozom tele van belugyesekkel es igazságügyisekkel is..ezert gondolkodtam el..
2021. jún. 22. 11:42
 5/41 anonim ***** válasza:
72%

Most olvastam, hogy szóvá tette a 444, hogy nem adnak információt melyik településen mekkora az oltottak aránya.

Állítólag nincs területekre bontva erről adat.

Szerintem meg hazudoznak össze vissza.

2021. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
51%

kérdező, a 10 millióból nem sikerül kiszámolni a százalékot a beoltottak száma alapján...??


Húha! :-D

2021. jún. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
70%
Ha te nem tudod kiszámolni ezt az arányt a népességből és a beoltottak számából, javaslom, járd ki újra a 8 általánost.
2021. jún. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Az is jó lenne pedig.


Államokra vonatkoztatva az oltottsági arány dupla akkora nálunk mint másoknál. Eddig ezt találtam

2021. jún. 22. 12:08
 9/41 A kérdező kommentje:

6 nem zavar hogy hasonlitast szeretnék?



Azaz ha Mo-t tudom most egyesevel szamolgassam minden masik állam százalekos arányát?

2021. jún. 22. 12:09
 10/41 A kérdező kommentje:

Aki nem tud 2 kerdes között összefuggest latni valszeg annak még az általanos suli se segitene.


Oltottak aranya erdekelne Mo n más allamok arányaihoz viszonyitva. Így átmegy a kerdes??

2021. jún. 22. 12:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!