Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tegyük fel hogy van valaki,...

Tegyük fel hogy van valaki, akivel elkezdtem beszélgetni snapchat-en.(?)

Figyelt kérdés
Első nap jó sokáig elvoltunk stb. De hamar elment este. Másnap reggel írt, hogy bocsánatot kér, nagyon álmos volt. Egykor válaszoltam neki, hogy semmi baj. Nem írt vissza. Este nyolckor ráírtam megint, hogy jól eltűnt, van valami baj. És még nem látta. Ez két napja. Ignorál? Letiltott? Vagy nem elérhető? Ezt nagyon kétlem mert egy tini minden nap a telefonján lóg és olyan nincs hogy ha csak egy percre is, de ne kapcsolja be a netet. Mi lehet ez?
2021. jún. 22. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valamiféle dolga akadt vagy inkább a számítógépét vagy a laptopját (már ha van neki) használja. Vagy tanul. Vagy másokkal chatel, lehet sokan írnak neki. Az is lehet hogy introvertált és fel kell töltődjön :D. Szerintem ne aggódd túl, előbb-utóbb vissza fog írni. Ha mégse akkor nem érdemes vesztegetned rá az időd.
2021. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos dolga akadt. De akkor is! Ne álljunk már feljebb, h vki nem elérhető napokig. Akár tini, akár nem, akkor is van IGAZI élete. Hidd el! Nem a snapchat a valós élete senkinek.
2021. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A snap map azt mutassa hogy elérhető:)
2021. jún. 23. 19:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak bevan kapcsolva a net. És amúgy is. Akár tetszik, akár nem. Nemcsak belőled áll a világa. Hadd élje már az életét! 2es vagyok.
2021. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!