Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van “munkakerulo” baratotok/is...

Van “munkakerulo” baratotok/ismerosotok?

Figyelt kérdés

Van egy baratnom,akinek van egy munkahelye, de konkretan minden alkalmat megragad azert hogy ne kelljen bemennie. Folyton betegszabin van ,majd bemegy egy napot ,majd meg akar halni, es ujra szabadsagon van ... sima irodai munka,emailekre valaszol egesz nap, egyaltalan nem stresszes elmondasa szerint, csupan ugy veszem eszre szimplan dolgozni nem akar..

En mindig is lelkiismeretes ember voltam, kemenyen dolgozom, bar nem mondom hogy annyira szeretem amit csinalok, de bemegyek es dolgozom mint minden normalis ember.

O tole meg csak ezt hallom hogy igy szabi ugy szabi, ha neha bemegy akkor meg hiszteria..


Nektek is van ilyen ismerosotok? Csak engem idegesit ez borzalmasan?



2021. jún. 27. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak olyan van aki 40 éves korára max 3 munkahelyet tud felsorolni, ahol 1-2 évnél nem dolgozott tovább. Engem személy szerint nem bosszant, de mivel alapvetően dolgozni kell, ha meg akarsz élni saját erődből ezért nem tartom egészségesnek ezt a mentalitást.


Egyébként téged ne idegesítsen, ő fogja megszívni, ha emiatt kirúgják.

2021. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, állandóan lecsíp a munkaidőből, mondvacsinált dolgokkal lóg, lejmol bentről.
2021. jún. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
De amúgy téged ez miért idegesít ennyire? Vagy ha ennyire idegesít, miért barátkozol vele?
2021. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Magához őszinte ember a mai világban a legtöbbször még jó, hogy egyáltalán nem akar dolgozni. Szerintem max az emberek 10 százaléka élvezi a munkáját, a többi meg szenved tőle. Én mindig értékeltem azokat, akik legalább megpróbálják azt csinálni amit szeretnének, ha meg ez nem jön össze, akkor igyekeznek minél kevesebbet dolgozni. Ez azért idegesít téged, mert te se szereted amit csinálsz, de te mégse változtatsz.
2021. jún. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az valtoztatas lenne hogy nem megyek be minden kis szar uruggyel ? 😀
2021. jún. 27. 11:00
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Igen. :) Kezdetnek. Közben gondolkodhatsz azon, hogy mit csinálnál szívesebben és, hogy ahhoz milyen út vezet.
2021. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ward1337 válasza:
Nincs ilyen ismerősöm, de az a helyzet hogyha történni fog valami létszámleépítés a munkahelyen, bármilyen okból, akkor biztos hogy azokat fogják először elküldeni akik a legtöbb szabadságot vették ki, és a legkevésbé pótolhatatlanok. Így a barátnődet mindenképp, mivel az emailekre való válaszolgatás nem egy komoly szakértelmet igénylő meló.
2021. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!