Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálja azt valaki,...

Miért csinálja azt valaki, hogy ír nekem, én válaszolok, ő pedig órákig (akár napokig) nem válaszol, holott látom, hogy elérhető?

Figyelt kérdés
Akkor minek ír? Hogy álljak revansot?

2021. jún. 27. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk, más dolga is van, és nem vagy neki annyira fontos. Haverok vagytok, nem szeretők. Nem kell összeragadni egy felületes kapcsolatban. Mért kéne ezért bosszút állni?
2021. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Valoszinuleg csak azert ir, mert vagy unatkozik, vagy pedig ezzel probalja alcazni, hogy torodik veled (mert kezdemenyez beszelgetest), de kozben meg nem igy van es leszar.

Ha legkozelebb ir, akkor te se irj neki, az ilyenre nem erdemes pocsekolni az idod es energiad

2021. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Sok minden hiányzik ahoz,hogy úgy lássuk a helyzetet ahogyan te látod.Például nagyvonalakban leírhatnád,hogy miről szólt az üzenet,és,hogy miért volt fontos számodra a válasza.Plusz az életkorotokat is jó lenne tudni.Azt tudom feltételezni,hogy szerelmi dolog van a háttérbe,vagy valami nagyon fontos,de ő szándékosan húzza az időt,hogy bosszantson.Tegyél úgy mintha nem zavarna.És hazudj ! Igen,azt jasoltam,hogy hazudj.A saját lelki védelmed érdekében ! Viszont rázd is le,írd azt,például,hogy most egy könyvet olvasol,és az fontosabb neked mint a facebook.És tényleg ! Hidd el,sok jó könyv létezik,mindenféle témában.
2021. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, az egyik barátomról van szó (habár mostanában gondolkozok rajta, hogy valóban az-e). Természetesen nem a szó szoros értelmében szeretnék bosszút állni, csak azt érzem, hogy amikor neki van baja, akkor rögtön megtalál és azonnal segítsek, de megnézni már nem ér rá. Lehet ejtem kicsit, aztán meglátom mennyire igyekszik. Ez így jó lehet?
2021. jún. 27. 21:50
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem akarsz vele barátkozni, mert az neked nem okoz örömet, ne barátkozz. Ilyen egyszerű.
2021. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Óh! Én sem írok vissza egyből a másiknak, max családtagnak.

Ez nem azért van, mert leszarom az illetőt, csak lehet nem tudunk folyamatosan olyan sokat beszèlni, nincs annyi téma.. így 1-2nap elteltével lehet többet tudok írni, mint mondjuk üzi váltás után 2perccel.

Bár mi megbeszéltük, hogy nem gond, ha később válaszol a másik..

Elolvassuk, nyilván ha gáz van, olyan a téma egyből válaszolunk egymásnak.. vagy írjuk, h majd este vagy hnap írok.

Egésznap teszek-veszek.. nem mindig vágyom társaságra, meg nyomkodni a telefonomat..

Bàr ha nagyon beszélgetni akarok valakivel, akkor felhívom :)

Én ezen nem problémáznék… az gáz, ha 1-2hétről van szó :)

2021. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6os az illeto irt neki eloszor, aztan amikor a kerdezo valaszolt nem kapott valaszt orakig/napokig. Ilyenkor felvetodik a kerdes hogy minek irt ha elfoglalt?
2021. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ír a bnőm, aztán válaszolok.. lehet nem egyből.. de nem haragaszom meg, ha nem vàlaszol egyből vissza.

Ha annyira közeli barátok lennének, nem messengeren nyomulnának, hanem beülnének vhova.

2021. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Majd idősebb korosnan megérted és te is így hasznalod.


Fiatal koromvan én is ezen pörögten, hogy online volt és lexarta, aztán változtak az idők.


Én is akkor írok, ha infóra van szükségem, néha a választ látom a kzujelzőn vagy az értesítési sávban, szóval meg se nyitom, főleg, ha kérdezgetnek benne, hogy mizu van.


Nem mindig van időm vagy türelmemelmesélni az életemet, energiám sincs ahhoz, hogy más baját fogadjam, segítsek, plusz, ha látom az értesítési sávban az üzenetez, minekbántsam meg azzal, hogy látja, hogy elolvastam az üzenetét.

2021. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tehát, ha valakik messengeren is beszélgetnek, akkor azok már nem lehetnek közeli barátok. Újdonság!
2021. jún. 27. 22:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!