Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha 3-at választhatnál az...

Ha 3-at választhatnál az alább felsorolt külső tulajdonságok közül, melyik a top 3 ami szükséges ahoz, hogy valaki jól nézzen ki?

Figyelt kérdés
Es melyik a legfontosabb a te véleményed szerint? (Szavazz)
2021. jún. 29. 19:54
A kérdező szavazást indított:
1. Magasság
2. Szép/dús/egészséges haj
3. Tökéletesen egészséges, fehér és egyenes fogsor
4. Tökéletes bőr
5. Vékony/fitt/edzett testalkat
6. Nagyon szép szem
7. Nagyon szép száj
8. Nagyon szép orr
31 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
1-3-5
2021. jún. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

Hogyan tudnék hármat választani, amikor csak egyet tudok? Ez így értelmetlen, Kérdező.

Egyébként meg, egyik sem feltétlenül szükséges, mindenkinek más tetszik, a szépség relatív.

2021. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Fitt testalkat, magasság, tökéletes bőr


Számomra: fitt testalkat, megnyerő arc, magasság

2021. jún. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A testalkat az első, nekem. Nem is kell feltétlenül hogy vékony legyen, de arányos és karbantartott már igen. Számomra ez az, ami nélkül senkire nem tudnám mondani hogy jól néz ki. A listában a többiből ha bármelyik hiányzik, attól még nézhet ki jól egy ember.

Második a szem. Nagyon sokat hozzáad a szépseghez, bár nem létszükséglet hogy kifejezetten szép szeme legyen valakinek.

Harmadik... hát nem is tudom. Talán az orr.

A magasság nem releváns. Számomra tökéletes nőt is láttam már ketségbeesetten hajnövesztőket szedni a ritka szálú haja miatt, és egy kopasz pasi is szexi.

A fogsor nekem nem kell hogy tökéletes legyen. Sőt. Páromnak attól anyos a mosoly, hogy olyan kis furák a fogai.

A tökéletes bőr sem kritérium. Észre se veszem ha valaki pattanásos.

2021. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Én nem tudnék erre így válaszolni, mert a külső lélek nélkül semmi.

Pl. persze, vonzó a szép arc - de nem a vonások, hanem a mimika miatt (ami belülről jön)

Vonzó szép szem - de nem a színe vagy formája, hanem a tekintet miatt, ami megint csak a belsőből jön.


A legjobb test is vágylohasztó, ha nem társul hozzá megfelelő kiállás, magabiztosság.

Az egészség nagyon sokat hozzáad ahhoz, hogy valaki vonzó legyen, igen - szép bőr, haj.

De a tapasztalatom az, hogy hibába minden törekvés, ha amúgy azt sugározza az egyén, hogy ő egy savanyú uborka, vagy egy elszállt majom :D Legyen jó fej, kedves, és az esetleges hátrányos külső tulajdonságait máris jócskán ellensúlyozza :)

2021. jún. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez neked még nem volt tiszta? Alak, alak, alak az első. Lehet a nőnek férfiarca, ha az alakalakalak rendben.
2021. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Metionin ***** válasza:
100%

1. testalkat. Nem kell semmi extrára gondolni, ne legyen kövér, apatestű, legyen egészséges tónusa a testnek.

2. Ápolt fogak: nem orbit reklám mosoly, de legyen tiszta, gondozott (ha baj van akkor kezeltesse), ne hanyagolja a szájápolást.

3. Itt igazából nem tudok a szép haj/bőr közt választani, az a lényeg, hogy ez is ápolt legyen, tisztálkodjon rendesen, ha probléma van, akkor kezeltesse.

2021. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb kimaradt, a kisugárzás!
2021. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
3-2-4. nagyon sokmindent mond el egy emberről a fogai állapota. nem kell feltétlenül szögegyenesnek lenniük, nem mindenkinek van pénze/igénye fogszabályzásra, anélkül is lehetnek egészséges a fogak. dús haj és tiszta bőr szintén egészségről árulkodik. a szép szájat és a szép orrot nem tudom értelemzni. a szépség szubjektív. magasság engem nem érdekel. fitt testalkatot ki lehet alakítani idővel.
2021. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Engem pl. Meglep hogy a tokeletes fogsorra keves szavazat jott, mert en ugy gondolom egy alapbol atlagos/csunyabb arcot is NAGYON megdob egy tokeletes gyonyoru mosoly.
2021. jún. 29. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!