Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes hosszú távra vele...

Érdemes hosszú távra vele tervezni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen végig nézek a facebookomon és csak ezeket látom: eljegyzés, esküvő, terhesség, gyerekszületés, és az ezek mellé járó gratuláciok. Sajnos nekem még az eljegyzésből se jutott ki eddig, pedig már 28 éves vagyok, és már több mint 9 hónapja együtt vagyok a barátommal.


Előfordult már, hogy a barátomnak szóvá tettem dolgokat, egyszer az is rosszul esett, hogy inkább a haverjával való közös programot választotta inkább, mint engem. 1 héten csak egyszer találkozunk, és akkor egyszer is inkább a haverját választotta, mint engem. Mikor ezt szóvá tettem, akkor azt mondta, hogy ha továbbra is rosszul viselkedek, akkor nem fog feleségül venni. Nőkről is küldött már át nekem képeket, hogy nezzem meg, hogy milyen nagy a mellük, és hogy az enyém tökéletes.


Mikor velem beszélgetett akkor írt az exének is, de miután összejöttünk, már nem beszéltek egymással. Azt mondta hogy csak szexre akarta volna az exét, de mivel mi összejöttünk, utána már nem érdekelte.


2021. jún. 30. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Amelyik férfi azt mondja, hogy "ha továbbra is rosszul viselkedsz...", azt azonnal ki kell hajítani. Keress másikat.
2021. jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk 9 hónap után nem nagy gond, ha nem jegyzett el. Annál nagyobb gond, hogy az exének irogatott. Nekem a leírás alapján elég fura ez a férfi. Vagy ha most megkérné a kezed akkor igent mondanál?
2021. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Rövid távra se kellett volna. Most dobandó. Ha nem teszed, ne nyafogj később itt a gyakorin, hogy nincs mellette egy szavad se és elhanyagol.
2021. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen pasival tuti nem lennék együtt.

Mondjuk nem is akarnék senkivel eljegyzést röpke 9 hónap után...

2021. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj. Eljegyzést akarsz komolyan, vagy csak a kirakatba kéne? Erre a pasira akarsz feliratkozni életed végéig? Hát még bőven a rózsaszín felhőkön lebegő, fülig szerelmes időszakban kéne lennetek 9 hónap után, ahhoz képest a leírtakból úgy tűnik, hogy nem is tisztel.
2021. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!