Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyha bizonytalan időket...

Hogyha bizonytalan időket élsz (Mármint te személy szerint, és nem arra gondolok, hogy az egész világ bizonytalan a korona miatt.) bármi miatt, és nem tudod, hogy lesz, akkor mi szokott neked ilyenkor segíteni?

Figyelt kérdés
Mi segít jobban érezni magad, nem oedig bizonytalanságban? Meg mi segít gyakorlatias értelemben, hogy mielőbb kijöjj a bizonytalan helyzetből?
2021. júl. 2. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Az,hogy tudom,hogy úgyis minden úgy történik ahogy lennie kell,mert Isten már előre elrendezett mindent.Te csak végigmész az úton.
2021. júl. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szükség.

Ha be kell fizetnem a számlákat, ha gondoskodnom kell önmagamról vagy másokról is akkor határozottan és bátran indulok.

Mondják azt is, ha nem mégy orvoshoz még nem fáj eléggé, ugyanez igaz a problémamegoldásra is szerintem.

2021. júl. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szerencse... Jelenleg is ilyenben vagyok, igyekszem egy nagy problémára megoldást találni, beállok harcokba, van, aki velem van, de egy szélmalomharcot érzek... Egyet előre lépek, egyet hátra.
2021. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!