Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudok Instagramra képet...

Hogy tudok Instagramra képet feltölteni?

Figyelt kérdés

#inastagaram
2021. júl. 2. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha rámész a profilodra, középen lent van egy + jel. Arra kattints és elő hozza a képeket. Választ ki amit akarsz majd jobb felső sarokban a kék jobbra nyílra. Kb ennyi.
2021. júl. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha telefonon nyitod meg, meg fog jelenni a képernyő alján öt gomb. Abból arra nyomj, amelyik egy négyzetben lévő plusz jel. Ott válaszd ki a képet/képeket, majd a jobb felső sarokban nyomj a jobbra mutató nyílra. A következő ablakon tudod szerkeszteni a képeket. Ha ez kész, vagy ha ezt kihagynád, csak nyomj ismét arra a nyílra. A harmadik ablakban vannak az egyéb beállítások és a képaláírás lehetősége. Ha ez is kész, csak kattints a megosztásra, majd várj pár másodpercig, amíg megjeleníti. Ha ez sikerült, kész is vagy. Gépen viszont még nem próbáltam, de remélem tudtam segíteni. Sok sikert!
2021. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a kérdés, hogy gépen hogy kell, az engem is érdekelne.

Telefonon van egy plusz a sarokban, arra kell kattintani.

2021. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, rendesek vagytok!
2021. júl. 4. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!