Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kik okosabbak, eszesebbek a...

Kik okosabbak, eszesebbek a környezetedben: A nők, vagy a férfiak?

Figyelt kérdés

2021. júl. 6. 11:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

Az en kornyezetemben csak szep nok vannak.

8-as vagyok

45/F

2021. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem ez volt a kérdés, de látom szöveget értelmezni sem tudsz.
2021. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
95%
Hozz egy tanulmányt arra nézve, hogy a szépség kizárja az okosságot! ☺️ Vagy te okos a francokat, a helyesírásod is pocsék.
2021. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
25%

Nincs kedvem vitatkozni elfogult feministakkal akik a nok egyenlosegeert harcolnak :)

A helyesirasom miatt elnezest kerek de eletemben nem jartam magyar iskolaba mivel roman vagyok. Sok magyar nem ir ennyire sem helyesen mint en.

2021. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
76%
Mi az elfogult abban, hogy közöltem, marhaságokat írsz, aminek semmi tudományos alapja sincs? Ehhez még feministának se kell lenni. Ha pedig román vagy, akkor román oldalakon boldogítsd a népet, itt nincs rád szükség!
2021. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
39%
Iskola tanárokból indulok ki akkor férfi... A női tanárjaim ilyen elhanyagolt megkeseredett idegbetegek. És éneket, tesit, rajzot irodalmat tanítanak. A férfiak meg általában sokkal többek mint tanár.
2021. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ezért le leszek szavazva de nálam is a férfiak. Ha csak a munkahelyemből indulok ki ott is a vezetők/managerek 90%-a férfi. A családomban szintén a férfiak az okosabbak. Sorry hölgyek, de ezt tapasztaltam.
2021. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
92%
Egy vezető / manager is lehet hülye, ez nem feltétlen jelent kapásból okosságot is. Nálunk nincs különbség nők és férfiak között, mindenkinek van előnye és hátránya is, ez nem nemtől függő dolog.
2021. júl. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
94%

A környezetemben több férfi van. Az összes egyetemi tanárom férfi, és a szak nagy része szintén. Ennek ellenére rengeteg okos női ismerősöm is van (élmezőnyben is), de ha számot kéne mondani, talán férfiból van több. Nem arányaiban, hanem egyszerűen azért, mert olyan környezetben vagyok, ahol több a férfi.

És nem gondolom, hogy a férfiak okosabbak, se azt, hogy aki szép, az nem lehet okos.

És egyébként az, hogy ki "okos" egy másik érdekes kérdés, nem biztos, hogy olyan könnyen eldönthető.

(Nő vagyok)

2021. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
92%

Húha, ez egy nehéz kérdés. Gimnáziumba járok, itt a lányok az okosabbak. Viszont edzésen a férfiak, de ők jóval többen is vannak.

Nagyjából egyenlő arányban lehetnek a környezetemben.

16L

2021. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!