Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt aki a gödi Samsungban...

Van itt aki a gödi Samsungban dolgozik és ismeri azt az istennőt aki a büfében dolgozik?

Figyelt kérdés
Nem akarom zaklatni, sem rairni, csak sosem láttuk maszk nélkül sajnos aztán nagyon kíváncsi lennék rá😁 nem tudom mennyi büfé van ott de ahogy a 2es kapun besetalsz a főépülethez ott van alul a büfé, enyhén szeplős lány, de aki jár oda kapasbol tudni fogja kire gondolok 😁 ha kérhetek egy nevet privát üzenetben azt nagyon megkoszonnem

2021. júl. 8. 06:07
 1/10 anonim ***** válasza:

xd

miért nem mész oda hozzá?

ez nagyon gáz

2021. júl. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Minden nap oda megyünk hozzá de azért na..van az a kategória akit csóró munkásruhaban nem fogsz neki állni fuzogetni..csak meg akarjuk nézni a kollégákkal és ennyi
2021. júl. 8. 07:13
 3/10 anonim ***** válasza:
😂😂😂
2021. júl. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Egy bufeben dolgozik... Kb. ugyan azt az eletszinvonalat tartja rent, mint ti. Nyugodtan megprobalhatnatok fuzni.
2021. júl. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan állj le vele beszélgetni. Tök normális csaj. Igaz én már rég láttam
2021. aug. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki?
2021. aug. 6. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vörös, szeplős, tetovált. Rá gondolsz?
2021. aug. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már nem dolgozunk ott úgyhogy nem tudok leallni vele beszélgetni 😁 a barna és enyhén szeplős és mindig úgy öltözik hogy az embernek már attól vége van
2021. aug. 7. 07:11
 9/10 anonim ***** válasza:

"csak meg akarjuk nézni"

Persze pesze, megy majd a zsebzsötem miközben az instájára csorgatod a nyáladat. 😜

Miért nem dolgoztok már ott egyébként? Mi történt? Lehet én is elmennék oda dolgozni nemsokára, érdemes szerinted?

2021. aug. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9es

Mi ugye az építkezésen dolgoztunk de ha abból indulok ki semmiképp sem ajánlom!!!!!

Ha csak abból indulok ki hogy a fő dohányzóban amíg át nem alakították volt egy kis föld padka a kerítés mellett és mikor délben már fáradtan oda leulsz egy cigivel, majd pár nap után odajon a biztonsági őr hogy ne üljünk oda le mert a koreai főnököknek nem tetszik.. mondtam is neki hogy mondd meg a koreai főnöknek hogy jöjjön oda hozzánk masszon délig 15szor a lépcsőn fel és le majd közben jöjjön oda és dolgozzon fizikai munkát... Na majd akkor mondja hogy ne üljek le addig meg nyugodtan ba.ssza szájba a jó édes anyjat... Undorító egy hely...amikor az emeletre fel akartunk daruztatni egy 1 köbméteres tartályba vizet nem hiszed el csütörtök reggel 8kor szóltunk a darusnak és péntek délután 2kor kapott engedélyt hogy 3perc alatt feladja a vizet nekünk aztán csodálkoztak hogy nem haladunk... Szóval soha a büdös életbe be nem teszem a lábam oda pedig épül az új épület és oda is mennünk kellene de megmondtam a többieknek hogy rám ne számítsanak 😅 és ez szinte csak egy az ezerből amit mesélni tudnék.. .De a csajok dogosek bent biztos jobb a helyzet egy fokkal 😅

2021. aug. 26. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!