Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért panaszkodnak az emberek...

Miért panaszkodnak az emberek a meleg miatt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy vannak, akik nehezen viselik, én is, de pl a 90-es években, amikor még légkondi se nagyon volt, szinte mindegyik nyáron ugyanúgy átmelegedett a szüleim panellakása, akkor is meg lehetett bolondulni a tizedik emeleten, ahogy nyilván most is. Mitől lesz jobb, hogy folyamatosan ezt szajkózzák, hogy jaj így a meleg, meg úgy a meleg?
2021. júl. 9. 23:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
Ilyenek az emberek, beszélnek arról ami van éppen, ahogy éreznek, csoda? Nem hinném.
2021. júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Csak régebben azért ez nem volt ennyire jellemző. Ha meg zavarja őket, miért nem tesznek ellene?
2021. júl. 9. 23:28
 3/34 anonim ***** válasza:
38%
Ez az itteni mentalitas. Jaaaaj de varom a nyarat, eljön a nyar,,l jaaj ez a rohadt meleg. Mindig annak probalok orulni ami van, telen a hidegnek nyaron a melegnek bar a teleket jobban szeretem.
2021. júl. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Az időjárásról való csevegés a legnépszerűbb téma, erről a legegyszerűbb beszélni, hiszen mindenhol ott van, és legalább egy közös pont, amiről lehet panaszkodni, amit az ember nagyon szeret. Te nem szeretsz panaszkodni, kedves Kérdező? :)
2021. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet tenni ellene?
2021. júl. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
3-as, abba nem gondoltál még bele, hogy a két csoport más? Én életemben nem panaszkodtam hideg miatt, soha nem mondtam, hogy legyen nyár/meleg/napsütés. Most nyávogok a meleg miatt. Sőt, mindig nyávogok a meleg miatt.
2021. júl. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Mert zavarja őket.
2021. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
5. Erre azért magadtól is rájöhetnél. Strand, légkondi, 100 méterre lévő boltba nem kocsival megyünk, faültetés, stb, stb.
2021. júl. 9. 23:37
 9/34 anonim ***** válasza:
95%

De ha valaki MOST panaszkodik, hogy melege van? Nincs pénze légkondira? Adsz neki? Az autóval a környezetszennyezésre célzol? Mert ha gyalog megy holnap boltba, nem lesz hűvösebb. A fa sem fog azonnal kinőni.


Strandra meg nem mindenki szeret járni.

2021. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha bejössz dolgozni konkrétan 38 fokban, és szarrá izzadod magad, majd meglátom mennyire örülnél neki.
2021. júl. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!