Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy néz ki a tökéletes életetek?

Hogy néz ki a tökéletes életetek?

Figyelt kérdés
2021. júl. 10. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tökéletesen.
2021. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Úgy,mint ahogy most van. Ha kicsit több pénz lenne,még jobb lenne,de ha így maradna minden életem végéig ahogy most van,akkor is tökéletes lenne.
2021. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
96%

Boldog, kiegyensulyozott hazassag. Megbizhato baratok, es olyan munkahely, amit szeretek es elvezek. Egeszsegesek vagyunk. Van eleg szabadidonk most mar.

Gyonyoru haz, lakas alberletnek kiadva, nyaralo, azaz teljes anyagi biztonsag.

Jo erzes a fuggetlenseg es a biztonsag, minden szempontbol.

Eleg jol kijovok onmagammal is, nincs okom miert szomorkodjak.

Elvezen az eletet a ferjemmel, a barataimmal. Jokat eszunk, nyaralunk, nevetunk, atsegitjuk egymast a gondokon.

Szeretem hogy van mibol adjak, akar lelki ero, akar penz, es segiteni tudok ezzel az embereken, allatokon.

Szeretek elni, es remelem minden szerettemmel hosszu es egeszseges, boldog eletunk lesz.

2021. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Nem születtem volna meg vagy meghaltam volna nagyon fiatalon.
2021. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Metionin ***** válasza:
100%
Saját ház egy olyan helyen, ahol vannak a közelben hegyek, jó munkahely, anyagi biztonság, kutyák, macskák. Egészség, sport, jó test, mentális kiegyensúlyozottság. Az első fele sajnos nincs meg de gyúrok rá.
2021. júl. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sportos vagyok, perfekt angol, tengerbiológus végzettséggel valahol matatva egy szakmához kapcsolodó helyen a friss levegőn, felfelé ívelő karrierrel, önálló egzisztenciával.
2021. júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És mit tesztek érte? Pl az ötös említette, csak hogy hogyan azt nem:D
2021. júl. 10. 17:56
 8/13 Metionin ***** válasza:
100%

Gyűjtöm az önrészt és épp munkahelyet készülök váltani, hogy még jobban keressek és még többet rakhassak félre --> hamarabb legyen meg a ház és akkor hamarabb jöhet a családbővítés az állatmenhelyről :)


Az egészségemről stb. pedig sporttal és viszonylag egészséges étkezéssel gondoskodok.

2021. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Egy olyan ház, ami megfelel az igényeimnek. Nem luxusvilla és nem is óriási, de talán nevezhető prémium színvonalúnak, a megfelelő helyen, jó munkahely, jó jövedelemmel.

Egy része megvan, de hála a kormánynak a másik fele egyre távolabb kerül.

2021. júl. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha az a bizonyos személy viszont szeretne. Na az úgy nekem tökéletes lenne. Nagyon szeretem 😭
2021. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!