Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan miért mennek még nyáron...

Sokan miért mennek még nyáron is szoláriumba?

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Mert ott 10 percet kell várni, hogy barna legyél a napon meg több órát..

Ráadásul a nap károsabb.

2021. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Én például nyár elején szoktam pár alkalommal menni, mivel így lesz egy alapszínem mire bejön a nagy meleg és nem égek le, hanem csak tovább barnulok
2021. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.. szerintem a természetes barnaság szebb, mint a mesterséges. Felesleges pénzkidobás főleg nyáron.
2021. júl. 12. 15:24
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Magát a barnaságot a bőröd állítja elő, ugyanolyan mechanizmus révén: az erős, rendszeres UV-sugárzás fokozott pigmenttermelést vált ki. Ez függetlenül attól, hogy természetes forrásból (Nap) vagy mesterséges forrásból (szolárium) származik a kiváltó UV-sugárzás.
2021. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Én azért járok szoliba, hogy ne legyek csíkos. Sokat vagyok napon a munkám miatt, de atlétában vagy pólóban. A karom barna, de máshol meg fehér. Ráadásul nincs nagyon időm se, hogy a strandon napozzak.
2021. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

3!

Nyilván a mennyiségen van a hangsúly. Ha valaki csak pár alkalommal megy el és utána már a napon barnul akkor nagyon szép eredményt lehet elérni.

2021. júl. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Mert engem pl a nap meg sem fog, vagy leégek. Nincs átmenet, nincs barnaság.


Amikor óvatosan napozok, bekenve magam, kb. semmit nem ér. Szó szerint, tavaly is egész nyáron kinn dolgoztam, és ugyanolyan hófehér maradtam :D

2021. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs időm nappal napozgatni. Panelban lakom és az erkélyem is északi fekvésű. Tehát lenne max 3 hónapom barnulni és azt is csak strandon 3 ezres belépővel
2021. júl. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt a napon kiütések jönnek rajtam, másrészt pedig utálok órákig a tűző napon aszalódni. A szoliban elég naponta fél óra.
2021. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!