Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai modern korban miért...

A mai modern korban miért létezik még mindig kirekesztés?

Figyelt kérdés

(nem politika, nem LMBTQ, és nem is migrációra értem mielőtt betámadnának)

Az alapvető emberi természetre értem.


2021. júl. 12. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a fenébe ne volna kirekesztés :D

Sétálj be egy átlagos munkahelyre xD

2021. júl. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ennek semmi köze ahhoz, milyen korban vagyunk.
2021. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1

Olvasd el figyelmesebben légyszíves.

2021. júl. 12. 15:41
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Mert az ember alaptermészete és ösztönei pont olyanok, mint 100 ezer éve voltak. Bizony, a tied is. Az ilyesmi évmilliók alatt szokott megváltozni.
2021. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok; munkahelyen nem csak politikai állásfoglalás, szexuális irányultság, más világnézet miatt lehet kirekesztve valaki -.-
2021. júl. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek mindig is kirekesztették azokat, akik mások. Sajnos hiába az ezer éves keresztény üldözés, az emberek nem értették meg ennyi idő alatt, hogy mindannyian ugyanolyan emberek vagyunk. Én nem vagyok vallásos, de elvileg ez lett volna a célja a vallásnak, hogy megtanítsa, mindannyian Isten gyermekei vagyunk, és senki nem ítélkezhet a másik felett, csak Isten. Milyen szép lett volna, ha az emberek az imákat nem is, de legalább ezt az alapvető dolgot megtanulták volna.


Kolléganőm azt mondta, arra neveli a lányát, hogy szemét ember legyen, mert a szemetek nyernek ebben a világban, a jókat meg eltapossák! Micsoda buta felfogás? A rossz rosszat szül, bizony ha megdobnak kővel, dobj vissza kenyérrel, és az emberünk le fog döbbenni.

2021. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mindenki szimpatikus. Aki nem szimpatikus, azzal nem barátkozunk. Ha sokaknak nem szimpatikus, akkor ezt kirekesztés nem érezheti.
2021. júl. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Ebben Mo. mindenkinél jobban teljesít, így inkább menj ki az utcára, és kérdez meg az utca emberét, de jobb ötlet, ha magát a főVezír kipcsak főurunkat kérdezed meg, aki ingen csak sokat tesz ez érdekében...
2021. júl. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!