Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van okom aggódni? Kétszer...

Van okom aggódni? Kétszer hívott fel ugyanaz a szám, aki nem érti meg, hogy az én számom nem annak a száma, akit ő rajtam keres?

Figyelt kérdés

Nem egymás után hívott, kb. egy hét elteltével. Egy férfit keres rajtam, hiába mondtam el neki, hogy nem ismerem, elsőre, másodszorra is felhívott és azt mondta, hogy a lánya ezt a számot adta meg neki, mert hogy ő is mindig azon hívja az apját, de mindig én veszem fel eső ezt nem érti.

Másodszorra már kicsit erélyesebb voltam, mondtam neki már megmondtam hogy nem ismerem ezt az illetőt és ez már 20 éve az én számom. Megkértem, hogy legyenek szívesek ezt beszéljék meg.


Nem tudom, mi célja lehet ezzel, annyi rosszat hallani. Van okom aggódni?



2021. júl. 13. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz számot tiltatni.
2021. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Aztaaaa!!! Baltás gyilkos...

Nem! Nincs aggódni valód. Egyszerűen vakegeret fogtál ki, aki vagy rosszul mentett el egy számot, vagy rosszul írta a kiscetlire. Engem volt, hogy 1 nap 3x hívott egy illető, mind a 3 alkalommal el kellett neki magyarázzam, hogy ez még most is rossz szám. Aztán letiltottam, hogy 4. alkalom ne legyen. Ennyi.

2021. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi probléma, csak a vonal túlsó felén nem egy agysebész beszél.
2021. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Le is tudod tiltani. Ne legyél már ilyen életképtelen.
2021. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire fogyatekos az emberek egy nagy resze. Engem ki is oktatott, mintha a titkarnoje lennek, hogy marpedig keressem meg neki az X.Y-t. Elismeteltetem a szamot, elmondom, hogy igen, pontosan ez az en szamom, tehat rossz szamot adtak meg. Ha ujra a szamomat tarcsazza, ujra en fogom felvenni, ezert felejtse el.

Kb tiz ilyen volt, nem szorakoztak, ostobak voltak. Kihuztam a vezetekest par orara anno. Mobilt nem vennem fel aznap, vagy kinyomnam ismeretlen szamra.

Amugy minden ismeretlen belfoldi hivast fogadok, mert veletlen lehet fontos hivas is idegen szamrol, de ezeket ki kell nyomni.

2021. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mond meg erélyesen, hogy már elmondtad, hogy ez nem az a szám, amit keres, így ha legközelebb is hív, következménye lesz.
2021. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Feljelentés? Kiröhögnek a rendőrök, aztán mit mondott, mit követett el ellenem? :D
2021. júl. 13. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!