Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg lehet szokni a hajnali...

Meg lehet szokni a hajnali ébredést ha évekig nem sikerült és egész nap alszom, kimerült vagyok?

Figyelt kérdés

2 és fél éve hajnalban dolgozom. Nem hagyományos beosztással, hanem random napokon, a szabadnap is változó, nincs benne rendszer. Nem vagyok fiatal. Előtte mindig éjszakás voltam és éjszaka könnyen fent tudok lenni, azzal sose volt gond. Min 9 óra alvásra van szükségem egyhuzamban, hogy kipihent legyek, de olyan nem volt évek óta.


Eleinte nagyon későn tudtam csak elaludni és néhány óra alvással mentem dolgozni, utána elaludtam itthon nappal. Most már sikerül kb 5 órát aludnom munka előtt, de ez nagyon kevés, ugyan úgy elalszom szinte az egész napot ahogy hazaérek a munkából és egyre kimerültebbnek érzem magam és így nem tudok semmit se elintézni az alváson és a munkán kívül.


Néha fél- egy -másfél órával hamarább ébredek, de vissza alszom, mert fáradt vagyok. Sajnos a szabadnapokon is felébredek néha hajnalban és muszáj olyankor is a nappalt alvással töltenem, mert szétesek a fáradtságtól.


Nem akarom örökre ezt a munkát csinálni, azért nem váltok, mert nincs más lehetőségem. Mondják hozzászokom majd, de nekem nem úgy tűnik. Szerintetek megszokható idővel?



2021. júl. 14. 20:11
A kérdező szavazást indított:
ha ennyi év alatt nem sikerült nem fog menni
meglehet szokni
13 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért nem lehet megszokni, mert nincs fix állandó beosztás


Hanem random napok,ennyire nem tudd alkalmazkodni a szervezet

2021. júl. 31. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!