Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, aki...

Mi a véleményetek arról, aki még a 40 fokban is csak maszkban hajlandó utazni, és erre kötelezi a hozzátartozóit is?

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 13:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
Felelős döntésnek tartom a tömegközlekedésen viselni a maszkot, de mást nem kötelezhet erre.
2021. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
53%

Nincs róla rossz vélemenyen.


Az ő döntése. Simán lehet, hogy nincs beoltva, vagy korábban súlyosan volt beteg és tart attól, hogy mégegyszer nem bírná ki.


Ártani a legkevesebbet tud úgy, ha a közelembe maszban van, sőt nekem még jobb is az úgy.

2021. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
80%
Jó mondás erre ez : mindenki foglalkozzon magával és ne másokkal 😉
2021. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Ha akarja, akkor hordja, de mást ne kötelezzen rá.
2021. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
46%

Az,hogy hord maszkot tömegközlekedésen,helyes döntés.

Az,hogy felnőtt hozzátartozóit is ilyen irányba próbálja befolyásolni,nos az már nem annyira oké.

Mindenkinek magának kell eldöntenie.

Aki utcán is hord,az bolond (bár ez nem volt kérdésben).

2021. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Utcán nem hord, szigorúan csak járműveken és boltokban. 🙂
2021. júl. 17. 14:18
 7/26 anonim ***** válasza:
59%

Média által agyilag átmosott, félelemben élő ember, aki az agyát gondolkodásra nem használja, mivel gondolkodás nélkül mindent feltétel nélkül elhisz.

Remélem abban is alszik, és a sokadik oltást is fel fogja venni.

2021. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
59%
Én már rég nem hordok sehol maszkot. Féljetek ha akartok és hordja a sok félős ember de engem hagyjanak vele békén. Eddig úgy se büntettek meg még ilyesmik. Jób hogy nem kell maszk sem pedig kovid kártya. Nem Tom ti hol jártok de ez csak egy teszt játék volt hogy az emberek túl élik e hogy megvonnak dolgokat az életben tőlünk és hiányzik e mondjuk a kocsma. Ezért volt sokáig lezarva. Egy járvány másfél évig nem tart el. Ez egy megfázásnak elég volt de amúgy meg az igazi járvány ha terjed az napok alatt meg is öli a fél lakosságot. Tehát akkor ez csak megint egy lezárom a világot és az embereket bezárom a házukba és riogatom őket egy nem létező járványra hivatkozva. Birkák mert bologatnak hogy ez rendben oké
2021. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudhatom, hogy az immunrendszert jelentősen gyengítő kezelés alatt áll-e (csontvelő-transzplantáció után nem sokkal, durvább kemoterápia, szervátültetés, durvább autoimmun betegség).


Egyéb krónikus orrmelléküreg-gyulladásra én is szteroidot fogok kapni valószínűleg, akkor elgondolkozom rajta, hogy hordjak maszkot illetve a náthás és influenzás időszakban egyébként is.


Nem igazán érdekel, hogy mit mond a média.

2021. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
31%

Az ő dolga, én is hordom, és full nem érdekel más véleménye.


A szabadban nem, de egy tömött járművön, boltban felveszem pont.

2021. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!