Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon fehér bőrű vagyok így...

Nagyon fehér bőrű vagyok így kapok megjegyzéseket, beszólásokat. Hasonló helyzetben lévők ti hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
Jönnek ezzel a "jaj, nincs színed, miért nem vagy egy kicsit a napon." Azért mert nem akarok barnulni. Nekem így jó, ha tehetem nem megyek napra, ha meg napon kell lennem akkor kenem magam. Ezt el is mondom nekik mindig, de jön a szokásos D vitamin, sápadt vagy, egy kis szín nem ártana. Mit mondjak, hogy leszálljanak rólam? Ezeket ismerősöktől, barátoktól, rokonoktól is mindig megkapom. Próbáltam nem figyelni, elengedni a fülem mellett de baromira zavar, mikor ez az első megszólalás, hogy "jaj de fehér vagy, hát napozz már egy kicsit! " Valaki ilyen helyzetben? Hogy kezelitek?
2021. júl. 18. 11:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem is állandóan szekálnak vele. Valaki rosszindulatból, valaki komolyan meg van rémülve, ha meglát, mert azt hiszi, mindjárt el fogok ájulni. :D Pár szóban el szoktam mondani, hogy nekem ilyen a bőröm, a bővebb magyarázathoz lusta vagyok.
2021. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondtam mindenkinek aki ezzel jött, hogy foglalkozzanak magukkal. Nekem jó így, akkor őket miért zavarja? Majd ha engem zavar teszek ellene, de amíg nem szólok nem kellenek a kéretlen tanácsok.
2021. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Mond ezt: "Azért nem napozok, mert utána mindig napokig fájnak a tenyereim. Ha napon vagyok, akkor mindig bekattanok. Múltkor is 10 percet voltam kint, odajött egy ismerősöm, hogy miért nem maradok tovább, erre úgy begurultam, hogy fejbecsaptam egy kővel. Aztán áshattam el hátul a kertben. Tudod mennyire fáj utána napokig a tenyerem az ásástól?"
2021. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Egész életem ebben telt...


Azt vettem észre agreszióra agresszió a legjobb válasz, mert csak abból értenek.


Vagy adok valami offenzív választ, például "Ez téged miért zavar?" vagy csak "Zavar?" vagy bármi hasonló.


Vagy csak közlöm, hogy ilyen bőröm, és nem napozhatok mert bőrrákra fokozottan hajlamos vagyok. Ami igaz is.


Aztán tök mindegy vannak retardáltak akik ezt úgysem értik meg.

2021. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

#3 nem rossz :DDDD

Amúgy tudom, hogy el kellene engednem a fülem mellett, csak mikor már látom, hogy valaki rám néz és már mondja is fúúú..... Legszívesebben az egyenlítőre küldeném, hogy akkor süljön ott meg

2021. júl. 18. 11:55
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Pont tegnap szóltak be nekem is, hogy milyen fehér vagyok.

Nem értem, én sem szólogatok be embereknek, hogy "látom, sok volt a napozás", meg ilyenek. Én nem szeretek a napon lenni, mit zavar ez másokat?

2021. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem sosem szoltak meg emiatt, bar a legtobb embernek kozombos vagyok / leszarnak, szoval ez nem meglepo.


Nem kell foglalkozni ezekkel az emberekkel.

2021. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#4 Nem akarok ilyen támadó lenni, tiszteletlen lenne szerintem. Többnyire csak elmosolyodok, hogy hát ilyen vagyok. Erre meg kapom a D vitamint meg a kéretlen tanácsokat, hogy "hát 15 percecske igazán nem ártana, kicsit kimehetnél kertbe, hogy lefogjon a nap." De nem akarok és nem értik. És leállhatnának már. Minden nyáron ez van.
2021. júl. 18. 12:04
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez most olyan meglepő volt számomra. Én is nagyon fehérnek tartom magam, ha lesápadok, az is csak a számon latszik, de eddig még soha nem kaptam erre semmilyen megjegyzést. Mármint aki új ismerős, (ha problémája van is vele) az ismertség elején nem fog belekötni, utólag meg rájön, hogy mindig ilyen vagyok, így nem jön aggódva, hogy mi a bajom.

De ha lenne ilyen szituáció, akkor csak furán néznék és közölném, hogy ez a természetes bőrszínem. Ha valaki meg napozásra küldene, akkor meg közölném, hogy nem akarok, nekem ez így jobban tetszik. Annó, a királyi családokban is ez volt a menő. Azóta meg lehet, hogy változott a divat, de kit érdekel? Sose követtem, ha nekem így a jobb, akkor neki ahhoz mi köze?

2021. júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%
Ha lány vagy, akkor nyugodtan mondhatod, hogy most ez a divat. Ami így is van. A fiúk többségének jobban bejön a világos bőrszín.
2021. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!