Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gondolja sok férfi azt,...

Miért gondolja sok férfi azt, ha ki találja, hogy holnap találkozzunk akkor ugrok neki? És ha nem, mivel lehet van előre le beszélt dolgom, akkor miért kell le hordani?

Figyelt kérdés
200 km van köztünk... Nem úgy működik ez, mint nála, hogy tegnap du kitalált, hogy találkozzunk, nekem nem jó és mivel tegnap közöltem vele nem volt se netem se tv-m(digi) nagyon válaszolni se tudtam neki, de ahogy látszik ezt se értette meg. Most mivel jelenleg a dolgaimat intézem ami már pár hete még lett beszélve, most én vagyok a k... a meg sorolhatnam holnapig. Mire jó ez?
2021. júl. 18. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk azért ha egy holnapi tali nem jó, akkor igazán felhívhattad volna, hogy ne úgy készüljön. Ahhoz nem kell net.
2021. júl. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha nincs meg a száma? Akkor?
2021. júl. 18. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint legelső találkozás lett volna?
2021. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen!
2021. júl. 18. 18:15
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Először is, mi az, hogy sok férfi? Mert a leírásban egyről van szó. Szerintem nagyon kevés férfi gondolja ezt, ha te pont olyanba akadtál, akkor ne találkozz vele, mert ebből a későbbiekben is csak baj lesz.
2021. júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. júl. 18. 18:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!