Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mindig csak jövő héten...

Miért mindig csak jövő héten akár találkozni? Nekem ez nem tetszett mindig toljuk ki az idő pontot ezt is szóvá tettem meg küldjék neki fehér nemus képeket. Senkinek soha mellesleg mire fel kéne?

Figyelt kérdés
2 éve találkoztam vele egyszer utána szó nélkül el tűnt... Ott meg fogadtam soha többet. Elő került, utána mindig csak jövő héten találkozzunk amit szóvá tettem neki... Nekem ez sem tetszik és csak a szexista megjegyzéseket kapom tőle. Meg küldjék neki ilyen olyan képeket. Biztos, hogy nem nem csak neki de senkinek. Csak szerintem komolytalan férfi? N29
2021. júl. 19. 10:47
 1/5 anonim válasza:
100%

Engedd el!Kerek perec ki merem írni, ez az ember nem akar veled még 5 percet sem 1 légtérben lenni. (És nem, nem a COVID-19 miatt.)

Ha én valakivel találkozni akarok, akkor lehet találkozni kávézó teraszán, lehet találkozni utcán egy padon, leülve egymástól akár 2 méterre, mindent lehet, csak akarni kell.


Engedd el! Ő minden valószínűség szerint egy ígérgetős szélhámos, aki semmit nem tart be az ígéreteiből.

2021. júl. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Irkal messengeren de le tiltottam. Hülyének ne nézzen, mellesleg igen ez így van! Aki akar a másikkal találkozni akkor akár így vagy úgy de még oldja! Most én vagyok mindennek el hordva, de ezek után pont az ő véleménye nem érdekel. És ilyen a mai 30 - as férfiak többsége. 39 evéssel próbálkoztam utoljára, meg tudta oldani a találkozót, meg lépett ezzel azzal... Nem tűnt el! Barátnak, havernak nagyon jó volt de kapcsolatot én nem akartam tőle...
2021. júl. 19. 10:53
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
🤣😂😆😅
2021. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Jáj.... Miért, könyörgöm...? Nyár van, tudom unatkozol, de miért kell a szervert terhelni ezekkel?
2021. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tud rád időt szakítani akkor nem is vagy fontos neki jól tetted hogy tiltottad
2021. júl. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!