Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a "véleményről?

Figyelt kérdés
Sajnálattal, szánalommal tekintek a világra. Egy csomó céltalan embert látok, akik keresik a helyüket az életben, de az életüket kitölti a keresés, a célbatalálás pedig rendre elmarad. Egy csomó olyan embert látok, akik létezni akarnak, de nem tudják, miért. Értelmezni akarják a világot, de belezavarodnak, és inkább sodródnak tovább a pillanattal.
2021. júl. 19. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

ez olyan igazi szirupos bullshit, coelhos "életigazság" ...????


:-DDD

2021. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Hogy önellentmondásba keverted magad. Ha valaki keresi a helyét, az pont hogy nem céltalan. És miért lenne szánalmas, ha valaki még nem találta meg?
2021. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Te jó ég, mennyi bölcsességet próbáltál egy ilyen buta véleménybe sűríteni. Hány éves vagy, 17? Mert akkor okés, még fogsz változni.
2021. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem én írtam, csak találkoztam vele egy közösségi oldalon. Elég hosszú írás, igaz én csak az elejét idéztem be, így folytatja:

Őszintén szólva szeretetre vágyunk. Mindannyian. Azonban a szeretet ebben a világban egyre inkább fogy. Egyre több a magányos ember, a mentális betegek száma újra és újra rekordméreteket ölt. S mindezt úgy, hogy nem is érzékeljük. Mindez egy olyan korban történik, ahol a leghangosabban ordítják, hogy "Elfogadás, szabadság!" Mi elfogadás és mi szabadság? Ma elfogadásnak az számít, ha én hagyom tönkremenni az embertársamat lelkileg, mondván, hogy nincs jogom beleszólni mások életébe, hanem fogadjam el az ő életstílusát. Ha nem teszem, akkor gyűlölködő vagyok. Ma szabadságnak az számít, ha hazavághatom az életem anélkül, hogy bárki intő szavakat intézhessen hozzám, mert jogom van tönkre tenni az életemet.

2021. júl. 19. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó a megfogalmazásod, én is ilyennek érzem magamat: keresem magamat.

Te tudnál egy ilyen embernek segíteni, ötletet adni?

2021. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Ötlet alatt arra gondolsz, ami még nem jutott eszedbe? Mert mondok én, de kíváncsi vagyok neked mik jutottak eszedbe, és mért nem jöttek össze a dolgok.
2021. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos teljes mértékben egyetértek a Kérdező által megfogalmazott dolgokban.
2021. júl. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!