Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa, hogy kiakadok messenge...

Furcsa, hogy kiakadok messengeren azon, ha valaki láttamozza az üzenetemet de nem válaszol rá? Mégha nem is mondom meg neki, de magamban kiakadok rajta

Figyelt kérdés
Meg megijedek a másiktól olyankor
2021. júl. 20. 06:16
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Miért ijedsz meg?
2021. júl. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy dühös lett, megutált, ilyenek
2021. júl. 20. 06:19
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Vagy csak szimplán úgy hagyta a telefont, vagy a gépen a böngészőben bele van kattintva a chat ablakba és automatán jelzi, hogy olvasta, ő pedig elvonult valahova (dolgozik, eszik, cigizik, kakil, zuhanyzik, maszturbál, bankot rabol, szomszédot ver, stb.). Nem kell azonnal tragédiaként megélni, ha látta de nem ír vissza.
2021. júl. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Az én baráti körömben rendszeres, hogy két hét, mire válasz érkezik. Nem azért, mert haragszunk egymásra, hanem épp nincs időnk vagy kapacitásunk írni.
2021. júl. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
62%

Akikkel nali szinten tartom a kapcsolatot chaten, az tudják jól, hogy nem mindig tudok azonnal válaszolni, és ha hosszú az üzenet és nem tudom vegig olvasni az értesítési sávban, akkor bizony megnyitom, elolvasom. De ha épp nincs kapacitásom válaszolni, akkor hagyom és majd később írok.


De egyszer írt nekem egy idegen srác, ismerkedési szándékkal. Bar nekem nem volt hasonló szándékom beszélgettem vele, mert miert ne. Majd küldött egy jó hosszú üzenetet, de dolgoztam nem tudtam válaszolni, ellenben elolvastam. Majd egy óra múlva kaptam egy új üzit tőle, hogy "ha nem akarsz válaszolni, akkor minek olvasod el?" Nem igazán tudtam hova tenni, úgyhogy megmondtam neki, hogy nem tudhatom akarok e válaszolni, amig nem olvasom el


Na mindegy, a tanulság az, hogy az esetek többségében nem nem akarnak válaszolni, hanem nem tudnak, kár ezen stresszelni

2021. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%

Van az, amikor az ember nem tudja végigolvasni, nem ér ráreagálni.


Én mondjuk ilyenkor meg se nyitom az üzenetet,majd csak akkor ha tudom hogy lesz időm elolvasni, válaszolni.

Azért mert ha nincs ott vastagon kiszedve, tuti elfelejtem, hogy írtak nekem.


Ha véletlenül megnyitom, akkor visszaírok, hogy majd válaszolok és újraolvasatlanba rakom az üzenetet.


Nekem ami a halálom, ha kérek vagy kérdezek valamit és elolvassa, aztán soha nem ír vissza. Szerintem ilyenkor egy egymondatos válaszra lehetne engem méltatni.

A kedvencem ilyenkor, amikor meg ő kér valamit, akkor gyorsan odaírja a levelére, hogy hihihaha elfelejtett válaszolni.

2021. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!