Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan miért ruháznak fel rá...

Sokan miért ruháznak fel rá nem illő tulajdonságokkal egy adott személyt?

Figyelt kérdés

Van egy ember, aki ugyan nem szőke hajú és kék szemű, de fehér, magyar származású, viszont ennek ellenére cigánynak gondolják. (A viselkedése is magyaros, semmi nem utal arra, hogy roma lenne.)

Kérdem én, miért? Miért nem keresnek fel egy szemészt, vagy egy pszichiátert azok, akik ilyen tévutakon járnak?


2021. júl. 21. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán az arcszerkezete romás. Vastag orr, lilás ajkak.
2021. júl. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mo.-n ez sajna szokás: valamiről tudok valamit, mert a neten 1 mondatot olvastam róla, akkor azt ráhúzom mindenre.
2021. júl. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igazad van, kérdező. Legtöbbször a külső megjelenés miatt. A szép emberek gyakran intelligensnek, jóindulatúnak tartják, míg az előnytelen, ronda embereket, butának és gonosznak.
2021. júl. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


A lilás ajkak mióta cigányosak? Ez nekem újdonság. A vastag orr sem egyértelműen annak a jele.

Anyai nagyapám vastag orrú, lilás ajkú, de egyáltalán nem cigány, ezt ő is tudja magáról.

2021. júl. 21. 10:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne rettegj már annyira a cigány származástól. Ismerek 6-8 embert, aki cigányként is kiváló ember, intelligens, tanult, jó szándékú.
2021. júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

11:51


... Attól még fehér, magyar ember vagyok. Semmi közöm a cigányokhoz. Hazugság lenne mást állítani.

2021. júl. 21. 11:53
 7/8 anonim ***** válasza:
A magyarságot azért érdemes lenne megnézni. A tatárjárás idején az egész országban alig 40 ezer ember maradt életben. A környező országokból kellett újratelepíteni Magyarországot erre vállalkozó németekkel, szlávokkal. Genetikailag magyar ettől fogva nem létezik.
2021. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez részben igaz, de nekem székelymagyar és szláv felmenőim vannak. Nem pedig cigány.
2021. júl. 21. 12:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!