Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, egy 30hoz közeli...

Lányok, egy 30hoz közeli pasinak legyen már saját lakása, autója?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 16:30
A kérdező szavazást indított:
igen
nem feltétel
igen, különben szóba se állok vele
igen, nekem egyik sincs
igen, nekem mindkettő van
nem, nekem sincs egyik se
nem, nekem van mindkettő
33 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Az a lényeg hogy legyen egy biztos munkája, önálló legyen, meg tudjon élni. Nem várom el hogy saját lakása legyen, a kocsit sem feltétlen bár az jó ha van.
2021. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem manapság elég nehéz 30 éves korra egyedül összehozni egy saját lakást. Az viszont nálam ezzel együtt is hátrány, ha valaki ennyi idősen még a szüleivel él. Egyszerűen nem tanul meg annyira döntéseket hozni és azokért felelősséget vállalni az ember anyukánál a kisszobában, mint amikor már önállóan kell háztartást vezetnie.
2021. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
1-es, neked mid van?
2021. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Nemcsak, hogy saját autó, lakás, de saját vállalkozása is legyen, különben vissza se köszönök
2021. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
#3 autóm, munkám, önálló vagyok, külön élek és megtudok élni.
2021. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

Én is megtudok élni kukázásból, kéregetésből...


Ez nem elég? Egy péntek délután piros lámpánál 1 óra alatt 5 ezer összejön. Hol kapsz már bárhol ennyit óránként?

2021. júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az korrekt, ha egy biztos egzisztenciával rendelkező nő állít egy ilyen elvárást egy potenciális partnerrel kapcsolatban.


Viszont már meghaladtuk (elvileg) azt a kort, amikor egy férfinek biztos fedelet, és kényelmet kell biztosítania egy nőnek ahhoz hogy komoly, és hosszútávú kapcsolathoz juthasson. Mivel egyenlőség van, ezért ketten kell hogy gürcöljenek ezekért, hiszen mindkettő ugyanannyit várhat el a kapcsolatban a másiktól.


(Ugye régen ez úgy ment, hogy a férfi hozta a házat meg a kocsit illetve fizette/fenntartotta ezeket, a nő pedig mosott, főzött, takarított, vigyázott a gyerekre. Szerintem a mostani egy jobb alternatíva ennél.)

2021. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ... nem kezdő mérnöki fizetéssel sem lehet realisztikusan elérni a lakás + kocsi kombinációt önerőből 30 éves korig.


Hiszen 22-24 évesen fejezi be az egyetemet attól függ mennyit csúszik vagy mikor kezdi (pl.: évvesztes, kéttannyelvűbe járt stb...)


Kezdő fizetés ha jól mérnöki szakot választott (pl.: Mérnökinformatikus) kb 300-350k nettó, majd 30 éves korára felküzdi magát 500-600 nettóra.


Így is határeset.


Hacsak nem Suzukira + csepeli panelra gondolsz...

2021. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

" Hacsak nem Suzukira + csepeli panelra gondolsz... "


szerintem sokaknak már az is álomkategória :D

2021. júl. 23. 06:52
 10/11 anonim ***** válasza:

#8,9


Pont tegnap néztem egy videót, ami azt boncolgatja, hogy miért van sok boldogtalan ember manapság.

Az egyik része pont erről a helyzetről szólt, hogy a 80'-as években Homer Simpson egy lúzernek számított, ma meg már irigylésre méltó ember, akinek háza van, felesége, három gyereke, autói, és ezt az életszínvonalat fenn tudja tartani úgy, hogy a felesége nem is dolgozik.

2021. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!