Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik kategóriába tartoztok?...

Melyik kategóriába tartoztok? Akik minden idejüket munkával töltik hogy minél több pénzük, stabilitásuk legyen, vagy akiknek egy főállás mellett van szabadidejük is, hogy ne égjenek ki?

Figyelt kérdés

A párom felhozta hogy ami szabadidőnk van, tölthetnénk munkával is ahelyett, hogy csak itthon pihengetünk. Erre én azt mondtam hogy így is elég sokat dolgozunk. Van heti 1, de inkább 2 szabadnapunk. Ilyenkor én szeretem kipihenni a hét fáradalmait, foglalkozni egy kicsit magunkkal. És igazából Ő is eléggé kíván már, szóval nem értem hogy gondolja.

Ezen kívül tanulunk is mindketten munka mellett.


Ti melyik kategóriába tartoztok? Aki dolgozik míg bele nem gebed, vagy akinek nem csak a munka az élete? F


2021. júl. 24. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem azert elek, hogy dolgozzak, hanem azert dolgozok, hogy eljek. Semmi ertelme nincsen minden idot elbaszni a munkaval.
2021. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez jogos #1, csak mellette tudni is kell élni. Úgy értem, meg kell találni azt, ami az adott illető számára azt jelenti, most él.

Ez sokaknál, köztük részben nálam is hiányzik.


Van annyi pénzem,mint korábban soha, mégis megváltás lenne, ha nem kelnék fel holnap reggel 🤷🏻‍♂️

A jelenlegi munkám minden pillanata szenvedés, de már az is,hogy erről írok.


Viszont be vagyok szorulva, de már dolgozom a helyzeten. Csak most meg emiatt nem fogok élni, mert egy jobb munka reményében fektetek bele egy tanfolyamba, arra a pénz mellett idő és energia is megy, amit nem sajnálok persze.

2021. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Saját mondásom:

Pénzt bármennyit össze tudsz gyűjteni. Időt viszont nem.

2021. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írja, én is azért dolgozom, hogy éljek és nem azért élek, hogy dolgozzak. 12 éve vagyok a szakmámban, most már szerencsére kiemelkedően keresek vele, de amíg kevesebbet kerestem akkor is a szabadidőt, élményeket értékeltem jobban. Ez ma sem változott, csak ma már nem kell annyit se dolgoznom, mint az elején. Az idő mindig fontosabb lesz, mint az extra pénz.
2021. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
Én most inkább az első, mert házra gyűjtök. Ha az meglesz, már elég lenne fele ennyit dolgoznom és kevesebbet is fogok vállalni akkor, főleg hogy a saját ház azt jelenti, hogy háziállataim is lehetnek végre és akkor velük (is) fogok foglalkozni a felszabadult időmben.
2021. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Megint az egybites gondolkodás.

A 2 között vagyok

2021. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A főállásos, meghogy van még x mellékállása is.
2021. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!