Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent konkrétabban, ha...

Mit jelent konkrétabban, ha valaki azt mondja, hogy a másik meglopta érzelmileg?Ezt hogy kell értelmezni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 25. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Ez egy értelmetlen kifejezés
2021. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha nagyon próbálunk neki jelentést találni, talán az lehetne hogy kihasználta valaki azt hogy a másik szerette
2021. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem megtörtént


Folyton hitegedett a párom,hogy ne aggódjak mindennek eljön az ideje

Megfogja kérni a kezem,össze fogunk házasodni, aztán jöhet a baba

Nem kell mindent elsietettni

Akkor voltam 29 éves persze akartam,hogy történjen valami mert ketyegett a biológiai órám és én úgy éreztem akkor,hogy igen ő az a férfi aki mellett tudnék családot alapítani

33 évesen szakítottam vele

36 évesen lett egy új párom, próbáltunk mindent lombik stb nem jött össze elhagyott

Most itt vagyok 40 évesen se család se férj se baba

És 40 évesen már nem kellek senkinek

2021. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
18:16 De hogy kell értelmezni?
2021. júl. 25. 19:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, hogs megtörtént veled sajnos, de vajon mit jelent a kifejezés?
2021. júl. 25. 19:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kihasználta, semmibe vette.
2021. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A másik nem fektetett annyi energiát a kapcsolatba mint az egyik, aszimmetrikusan működött a kapcsolat. Egyszerűbb szimbolikával megfogalmazva: "Csak adott, adott, és adott (amit Te elfogadtál), de nem kapott vissza cserébe semmit."
2021. júl. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom, ez off..de megreszkírozom...és a #3 -as válaszolóhoz reagálnék: olyan nincs, hogy valaki nem kell senkinek...esetleg csak a választási kör szűkül.
2021. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!