Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyakori kérdéseken se a fiúk,...

Gyakori kérdéseken se a fiúk, se a lányok nem "normálisak"?

Figyelt kérdés

Fiatal srác vagyok. Mielőtt írnátok hogy én sem mert itt vagyok(Tudom xD)

Beszélgettem lányokkal elég hosszasan innen, 5 lányból 3 meg akarta ölni magát, 2 meg kicsit elmezavaros (hogy szépen fogalmazzak) kéjhölgy volt...

És mind fiatalok. Persze csak arányok miatt írtam így, mindenkinek van valami nagy beütése.

Férfiakkal nem beszélgetem hosszasan érthető okokból, de látom hogy van baj azért:D

Szóval ide azért jár valaki fel, mert az életében valami nincs rendben? Nincs itt ilyen teljesen "normális" ember? Nem rosszból, nem provokálni szeretnék, csak kérdem.


2021. júl. 25. 23:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Mondanám hogy nincs normális (velem is vannak bajok) de én egyszer találtam, ami meglepett. Rengeteg pasival beszéltem már itt (ciki vagy sem, itt szoktam ismerkedni). A legtöbb csak szexet akar, de rögtön. Nem emberként viszonyultak hozzám, csak egy lyukat láttak bennem. Persze majdnem mind nős, csak titkos pajtinak akartak. Aztán belefutottam néhány incelbe akik kollektíve utálják a női nemet.

Viszont az az egy... Maga a tökély minden szempontból. Másfél évig voltunk együtt. Kívül-belül megütöttem a főnyereményt, el sem hittem hogy ilyen embert is meg lehet itt ismerni. Azóta sem hevertem ki.

A jelenlegit is itt ismertem meg, hát vele is vannak bajok 😄

Szóval a többségnél valami nem stimmel, de a nagy számok törvénye alapján itt is akad teljesen normális ember.

2021. júl. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Kezdjük ott, hogy kinek mi a normális, mert lehet, hogy nekem vagy bárki másnak te nem lennél normális.
2021. júl. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1# Az a baj hogy nekem is volt egy ilyen kivétel xD És ez miatt tettem fel a kérdést, szóval beletaláltál.
2021. júl. 26. 00:10
 4/16 A kérdező kommentje:
2# Ahogy írtam nekem is van bajom:D De úgy értem hogy nem öngyilkos hajlamú, nem ribizli, nem beteg (sehogy) stb... Kimozdul a házból stb... Na remélem érted.
2021. júl. 26. 00:12
 5/16 anonim ***** válasza:
Értem, én nem érzem magam betegnek, de viszont kimozdulni én se nagyon szeretek otthonról, otthonülő vagyok, szerintem ez önmagában nem baj, de vannak olyanok akik már beszólogattak ez miatt (is). Szóval ezért írtam, hogy kinek mi a normális.
2021. júl. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
1-es, de ha olyan jó volt, miért ért véget a kapcsolat másfél év után?
2021. júl. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

6, mert két emberen múlik. Nem én vetettem véget neki.

Mint írtam, velem is vannak bajok. Ha az ő szemszögéből nézzük a dolgot, akkor az történt hogy megismert a gyakorin a sok bogaras nő közül egyet, akit másfél évig tudott elviselni.

2021. júl. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Köszi a választ.
2021. júl. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Ezt kikérem magamnak. Én normális vagyok, csak unalomból szoktam ide feljönni.
2021. júl. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Én is normális vagyok kéremszépen.... Ez biztos, megmondták a hangok, ők sosem tévednek....
2021. júl. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!