Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a jobb strand: Egerszal...

Melyik a jobb strand: Egerszalók vagy Demjén? És miért?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam még egyik helyen se, érdeklődöm, hogy melyikre lenne jobb elmenni.

2021. júl. 26. 13:11
 1/5 anonim válasza:
100%
Van egy barlangfürdő Demjén mellett. Én azt javaslom. Vannak csúszdák is. Családnak jó.
2021. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő jó. Vagyis mind a négy.

Egerszalókon a Saliris szálloda része a fürdő, de persze nem szálló vendégek is használhatják.

Demjénben van egy gyógyfürdő, aminek az a különlegessége hogy éjszakára is lehet menni, de azt én csak hétköznap javaslom mert hétvégén rengetegen vannak.

Aztán ott van mellette a Cascade Barlangfürdő, amit nagyon sokan dicsérnek, nekem személy szerint nem jött be, mert valahogy olyan klausztrofób érzés volt. És Demjénben van a Termáltó is, az is nagyon szuper.

2021. júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Demjén! Drága is és a zárt térből adódó zsivaj hatására hamarabb bekerülhetsz a pszichiátriára is!
2021. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egerszalok és a Demjéni Barlang felnőtt egész napra az olyan 6000 Ft magassága. Jó drága. Mondjuk nekem Egerszalok megérte, mert az tényleg hatalmas, kint és bent is, de a Barlang az nagyon nem.

A Demjéni termálfürdő és a Demjéni termáltó ennek a fele kb.

2021. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2021. júl. 26. 20:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!