Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon berúgtam és szégyellem...

Nagyon berúgtam és szégyellem magam mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Soha nem ittam még ezelőtt és a hétvégén elmentem haverokkal fesztiválra. Ott összetalálkoztunk még egy csomó ismerőssel (nem én ismertem őket) és egy csomót ittunk. Eleinte nem akartam, de rábeszéltek és iszonyatosan lerészegedtem. Hajnal négykor estem haza. (Anyám iszonyat mérges volt, tök jogosan). Reggel mesélte a haverom miket csináltam...ég a fejem rendesen, szörnyen érzem magam.
2021. júl. 26. 21:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Valóban nem szép dolog, de tanul az ember, ha okos vagy akkor többször ezt nem teszed meg. Sajnos ez egy magyar sajátosság hogy tukmálni kell a másikra a piát, és ha nem akarja akkor ő a szar és ki kell nézni őt a társaságból. Ne hagyd hogy emiatt rábeszéljenek arra amit nem akarsz.
2021. júl. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Legjobb gyerekekkel is megtortenik, csak naluk ez tanulsag is, de legalabbis nem az elso minden hetvegen kezdete.
2021. júl. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult ez, de nem szégyellni kell, csak tanulni belőle, hogy hol vannak a határaid és mikor kell megállni. Milyen emlékek maradtak meg? :D

24/F

2021. júl. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!