Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életetek legijesztőbb...

Mi volt életetek legijesztőbb élménye?

Figyelt kérdés
2021. júl. 27. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Az életem első alvásparalizise.
2021. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

Sokkoló, ahogy ragadnak rám interneten a férfiak. Nemcsak pozitív, de negatív értelemben is. Egy kicsit kevesebbet próbálok "hülyéskedni".


Nemcsak végtelen jókedvből áll az élet, vannak hétköznapi kötelezettségek is. Ráadásul a testi kapcsolatok VÉGEREDMÉNYEI elsősorban a nőket terhelik.

2021. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban felmásztam egy elhagyatott 20m magas katonai magaslesre, mikor az erkélyén mászkáltam a lábam alatt egy lemez ahogy ráléptem kibukott, és csak azért nem estem le mert elkaptam a korlátot, a lábamat így is elvágta.


Nagyon kevésen múlott...

2021. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
egyszer elkezdett követni egy drogos férfi az utcán sötétben (lány vagyok), vagy apám bármelyik hisztijelenete az elmúlt 22 évből, választhatsz, én tényleg nem tudom melyik rosszabb. amúgy asszem az apám, mert amikor észrevettem hogy jön utánam a drogos, gyorsan hozzácsapódtam az első embercsoporthoz a buszmegállóban, akik nagyon kedvesek voltak, és elkísértek más környékre, ahonnan biztonságban hazabuszozhattam, és azt is elmondták, hogy itt elég komolyan veszik az ilyeneket, nyugodtan tárcsázzam a rendőrséget legközelebb, értem fognak jönni. (nem magyarország). az apámra viszont hiába hívnám ki a rendőröket, csak még rosszabb lenne minden. bár tőle meg elköltöztem úgy kb.
2021. júl. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mikor attol ijedtem meg, ahogy mas megijedt. Olyan remiszto torokhangon uvoltott, bar oke, a lakasunkban egy kinai ferfi jart, de nem o ijesztett meg. Csorot a lift rossz emeletre vitte, azt hitte, biztos a lakotars csajai vagyunk. Anno nem feltunk betoroktol, es a regi zarat meg a kapukulcs is nyitotta. Na es meg kinait sem latott az ember itt elni.
2021. júl. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Cubina ***** válasza:
100%

Amikor albérletben laktunk a lányommal egy két és fél szintes családi házban. Az alagsori rész üresen állt, mégis minden éjjel furcsa zajokat hallottam, zörgést, motoszkálást, tárgyak koppantak a padlón (berendezés sem volt ott) halk beszédet, még lánccsörgést is. Ezektől még nem is rémültem volna meg annyira, bár elég paranormálisnak tűnt.


Egyik éjjel viszont egy elfojtott, de velőtrázó sikolyt hallottam lentről, olyan volt, mint amilyet filmekben hallani, mikor valakinek egy párnát szorítanak az arcára és úgy sikolt teljes erejéből. A lányom fél szinttel lejjebb aludt, azt hittem hogy őt próbálja valaki meggyilkolni. Soha életemben nem éreztem ilyen pánikot.


Halálfélelemben rohantam le egy késsel az alsóbb szintre, de a lányom békésen aludt. Felkeltettem és felvittem őt a felsőbb szinten lévő szobámba, és onnantól kezdve velem aludt. Ettől fogva nem hallottam többé az ijesztő hangokat. Úgy éreztem, hogy szellemek vannak az alagsorban és zavarta őket a lányom közelsége.


Amikor a tulaj kiadta az alagsori részt egy fiatal párnak, biztos voltam benne, hogy nem fognak sokáig maradni, mert az "ott lakóknak" nem fog tetszeni a jelenlétük. Pár nap ott tartózkodásuk után csőtörés történt, minden holmijuk elázott, sz@rszagú lett, térdig állt a szennyvíz az alagsori lakrészben. Elmentek, amíg a tulaj helyrehozatta a kárt. Minden ki lett cserélve, új csövek, mindenből vadiúj, majdnem egy hónapig tartott a helyrehozatal. Amikor kész lett, visszajött a fiatal pár. Pár nap múlva megint csőtörés történt, ugyanúgy mint először. Mindenük elázott ismét, pöcegödör szagot árasztott minden berendezési tárgyuk, dobhatták ki az egészet megint.


Megint elmentek, de nem jöttek vissza többet. Amikor ott laktak, visszatértek a földöntúli hangok is, szinte minden éjjel hallottam. Egyik reggel megkérdeztem a fiatalasszonyt, hogy nem hall-e fura hangokat éjszakánként. Mondta, hogy de igen, és szólt is erről a férjének, de ő azt mondta, képzelődik.

2021. júl. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6-os, és azóta is hallod ezeket? Nem gondolkozol azon, hogy albérletet válts?
2021. júl. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Cubina ***** válasza:
100%

7-es: Nem sokkal a fiatal pár után mi is elköltöztünk onnan. Ez külföldön történt, azóta hazajöttünk. Egyébként bárhol voltam eddig, mindig megtaláltak az ilyen jelenségek. Itthon is előfordulnak jelenségek, főleg miután meghal valaki a környezetemben, látni nem látok semmit, de hallani annál inkább. Egyszer felhívott telefonon egy rokonunk, de nem szólt bele. Anyukám visszahívta és a férje vette fel, mondta hogy ő nem telefonált, nem is tudta a számunkat, a felesége pedig néhány hete elhunyt.


Van, mikor dobálóznak is, olyankor kicsit aggódom. A kutyám, macskáim látják is őket. Az albérletes esetet eltekintve sosem voltak agresszívek ezek a "valakik", sosem éreztem magam fenyegetve, csak akkor. Alig vártam, hogy otthagyjuk azt a helyet, úgy éreztem hogy veszélyben van az életünk.

2021. júl. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na, pont ezt akartam kérdezni, de látom, már van ilyen kérdés.


Nekem: amikor a nagyobb gyerek apukája minden előzetes nélkül nekem esett és fojtogatott. Azt hittem, végem. (Soha előtte nem nyúlt hozzám. Azután sem, mert szakítottam vele.)

2022. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudni kell rólam, hogy imádom télen a természetet járni, rengeteget sétálgatok ilyenkor. Egyszer kisétáltam a városból egy napsütéses (ennek ellenére eléggé hideg) délután néhány kilométerre egy erdős részre, hátha le tudok videózni 1-2 őzet vagy más állatot. Viszont kicsit későn indultam vissza, és ráadásul közben beborult az ég is, ami az amúgy lemenőben lévő nap fényét nagyjából el is takarta, és valami baromi gyorsan rámsötétedett, de ha ez nem lett volna elég egy 10 percen belül elkezdett hatalmas pelyhekben esni a hó. Még a város fényeit sem láttam, kb csak a telefonom vakujával tudtam világítani, de olyan havazásban azzal is kb az orromig láttam. Ha a telefonom ott lemerül, és a GPS-el nem találom meg a helyes irányt, lehet ott kint fagyok meg valahol. Még szerencse hogy a hosszabbik és vastagabbik télikabátomban indultam el, és vastag bélelt túranadrágban, bakancsban, mert így elviselhető volt a csípős hideg, de mire hazaértem már kb csak a szemem látszott ki, mert a téli polár maszkomat is felraktam, a sapka meg a kapucni alá. Sose fáztam annyira.
2023. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!