Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történne ha szociális...

Mi történne ha szociális fóbiával meg kis szorongással, kisebbségi komplexussal dolgozni mennék?

Figyelt kérdés
Ez van most nálam, de keres egy alvállalkozó buszsofőrt nagy buszra gyáraknak dolgozókat szállítani, nekem semmiben nincs gyakorlatom , de mivel keveset fizet senki nem megy oda én meg végre dolgoznék, kapok egy nagy Setrát meg 2 napra egy nyugdíjas sofőr megmutatja mi a meló, le kell vinni 3 gyárat azaz 3 gyárból falvakba embereket szállítani. Annyira örültem mikor felvettek, most meg félek, hogy én majd mit kapok az utasoktól, milyen beszólásokat, meg anyáznak is, elmondta a bácsi, hogy fognak mert ilyenek. De nincs más és végre buszt vezethetek , ez utóbbi ami nagyon érdekel.
2021. júl. 28. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
A beszólogatáshoz hozzászoksz egy idő után. Fel kell venni a fapofát, és a munkádra figyelni. Menni fog :)
2021. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni. Eleinte biztos kicsit nehezebb lesz, de hozzászoksz majd a dolgokhoz, és utána könnyebb helyzetben leszel. Mondom ezt szorongóként. Hasonló gondokkal küzdök, és én pl. amikor az új munkahelyemre kerültem, kicsit magasabb pozícióba, ahol már tárgyalást kellett lebonyolítani, az első pár napban konkrétan hánytam vagy öklendeztem reggelente indulás előtt. Borzasztóan féltem, mindig be volt készítve az asztalomra víz illetve szőlőcukor, hogy nehogy elájuljak. De egy idő után, amikor láttam, hogy megy ez nekem, elfogadtak, hirteken abbamaradtak ezek a tünetek. Most már 2 éve vagyok lassan ebben az új munkakörben, és egy-egy új feladat előtt még szorongok, de egyébként semmi más tünet nincs már meg a régiek közül.
2021. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hordhatsz rejtett mini diktafont ami egész nap vesz 10-15m távolságig és akkora mint egy öngyújtó. Ha bármilyen bajba keveredsz amit nem te váltottál ki azt felveszed és van bizonyítékod feljelenteni.
2021. júl. 31. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!