Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megtalálni...

Hogyan tudnék megtalálni valakit akinek nem tudom a nevét de többször is összefutottunk véletlenül?

Figyelt kérdés

Többször is láttuk már egymást az utcán, metrón különböző időpontokban. Ő is gyakran jár arra, amerre én. Nekem nagyon szimpatikus volt és ő is mindig nézett engem, de nem beszéltünk sose.

Csak néhány helyet/buszjáratot tudok ahol esetleg megfordulhat, de azonkívül semmi. Elég egyedi külseje van, nem sok hozzá hasonló kinézetű ember járkál errefelé. Csak sajnos a nevét se tudom.


Valakinek van valami ötlete, hogy tudnám kideríteni ki lehet?



2021. júl. 29. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így max. úgy, hogy sűrűn megjelensz azon helyekben-, esetleg időszakokban, ahol ő is, és leszólítod.
2021. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17%
Szia! Létezik egy mágikus kristálygömb, ami megmutatja azt a személyt, akire gondolsz. Sajnos nagyon nehéz beszerezni, állítólag a szivárvány lábánál van elásva, és egy manó őrzi, aki nagyon erős, viszont ha mondasz neki egy jó viccet, halálra neveti magát, így viszonylag könnyű hatástalanítani. Ásót viszont ne felejts el vinni, mert az nincs nála.
2021. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Hogy néz ki az illető? Legalább valami rövid leírást adj, hátha egy milliméterrel előrébb jutunk. :D
2021. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!