Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fodrászt a belvárosban (férfi)...

Fodrászt a belvárosban (férfi) akinek ha elmondod mit akarsz, tényleg azt csinálja, és nem b.ssza el a hajad?

Figyelt kérdés
Göndör hajam van, és eddig bármilyen fodrászhoz mentem, mindig sokkal többet vágott a hajamból mint amennyit kértem... pedig azért ha valaki fodrászként dolgozik, olyan nagy kérés lenne hogy betudja lőni mennyit kéne vágnia egy göndör hajból? Valamiért a fodrászok 90%-a azt hiszi hogy minél többet vág, annál jobb... pedig nem így van... a kevesebb néha több.
2021. júl. 31. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
a belváros után a férfi helyett a város neve kellett volna
2021. júl. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
#1 le vagy maradva, mióta Orbán ennyire nyomja a homofób dumát van külön férfi/női/egyéb belváros.
2021. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2, én kérek elnézést
2021. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, Budapestről van szó:D
2021. júl. 31. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem ír senki, akkor google maps és nézegess értékeléseket, rá is írhatsz párra, hogy göndör a hajad stbstb.
2021. aug. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!