Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van? Mi lehet a probléma...

Miért van? Mi lehet a probléma? Hogyan lehet ezt megoldani? (Többi a megjegyzésben)

Figyelt kérdés
Kicsi korom óta mindenhonnan ki vagyok közösítve.Családból az oviból,suli,munkahely,egyszóval a társadalomból.Folyton úgy beszélnek hozzám mintha bolond lennék akinek szájbarágósan kell elmondani mindent.(pedig nem).Mostanra kb fóbiám van az emberektől mert kizárólagosan azért állnak szóba ,hogy kinevethessenek , kibeszélhessenek. Nem bemagyarázom ezeket.Mindenre van releváns példám.Meg is vagyok illetődve az emberektől de már nem is merek semmit mondani mert mindenre rácáfolnak , letagadják. Nekem ebből kurvára elegem van ,h mindenhonnan én vagyok kiközösítve csak bennem találnak hibát. Amikor ugyanezeket megcsináltam vagy ugyanazt mondtam mint amit nekem akkor én köcsög g lettem , meg mi az ,hogy nem értek meg másokat vagy kb le se kakilták. Elegem van abból ,h mindenki úgy kevergeti a lapokat,h mindig én jöjjek ki belőle szarul... Ha velem kiabál vki akkor az az illető határozott magabiztos ha én csinálom akkor bolond meg idegbeteg vagyok. Értem,h nem ezek az emberek az én társaságom de sehol senki?

2021. aug. 1. 14:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Kérlek mellőzzük a menjek el pszichológushoz és társai megoldásokat mert jelenleg nem aktuális ez az opció másrészt nem érzem azt,hogy beteg lennék.Inkább csak azt gondolom,hogy a szüleim nem tanították meg nekem az élethez szükséges fortélyokat és nem tudom az embereket befolyásolni nem tudom valahogy magam elfogadtatni vagy szerettetni és erre szeretnék gyakorlati megoldásokat. Vagy,h pl honnan lehet elérni,h barátaim legyenek akik nem beszélnek ki,nem vernek át vagy olyan jóba lenni emberekkel,h egy munkahelyre ajánljanak stb.
2021. aug. 1. 15:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Sovány vigasz, de nem te vagy az egyedüli, aki így érez. Érthető, hogy itt kiadod magadból, ami benned van, de mi csak tanácsot tudunk adni. Az életeden nem fogunk tudni változtatni, arra te vagy képes, ha lépsz ennek érdekében.
2021. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Konkretizálni is fogsz vagy csak kliséket írsz?
2021. aug. 2. 05:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!