Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kérdésekre adott válaszoknál...

A kérdésekre adott válaszoknál milyen fajta hozzáállás a megfelelő?

Figyelt kérdés

Az őszinteség a megoldás, hisz úgy is anonim az oldal,

vagy nyugodtan lehet írni bárkinek bármi, hisz úgy is anonim az oldal.


KÉT HEXAMETER

Mért legyek én tisztességes? Kiterítenek úgyis!

Mért ne legyek tisztességes! Kiterítenek úgyis.

József Attila


2021. aug. 3. 06:01
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Ásítok...
2021. aug. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#~.

Mekkorát ásítottál?

Minél nagyobb az agy, annál hosszabb az ásítás.


A nagyobb aggyal és több neuronnal rendelkező állatok hosszabban ásítanak − állapította meg egy nemzetközi kutatócsoport, amely emlősök és madarak 1300 különböző ásítását elemezte. Az eredmények alátámasztják azt az elméletet, amely szerint az ásítás az agy hűtőmechanizmusaként alakult ki

2021. aug. 3. 06:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindig őszintén válaszolok, mivel úgy vagyok vele, hogy úgysem tudják meg ki vagyok. Kérdéseket sem szoktam úgy feltenni, hogy valótlant állítanék. Mégis olyan sok ember van, aki nem tud értelmezni egy szöveget, hogy kaptam már meg azt, hogy kamu vagyok. Ez van. Szerintem ha nem olyan a válaszod/kérdésed, amiről az ismerősök, akik talán látogatják ezt az oldalt felismernek, akkor felesleges hazudni.
2021. nov. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!