Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik keresztnév illik...

Melyik keresztnév illik szerinted az alábbiak közül legjobban a következő családnévhez?

Figyelt kérdés
Bűdi.

2021. aug. 4. 16:10
A kérdező szavazást indított:
Leila.
Lilla.
Linda.
Lili.
Lea.
Lia.
Lívia.
Lídia.
Liza.
Lukrécia.
22 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én előbb a vezetéknevet cserélném le :)


Lukrécia: Büdi Luki :D

2021. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1 LOL :)

Ha a vezetéknév marad, akkor mindenképp egy több szótagú (mondjuk 4) keresztnév kéne. Ebből a felhozatalból viszont marad a Lukrécia, de én mellőzném azért :D

2021. aug. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Mindegyik borzasztó hozzá. Esetleg Anna, Eliza, Andrea, Evelin, Dominika, Annamária, Rebeka. De szerintem is cserélj vezetéknevet.
2021. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat, en is inkabb a masik szemely vezeteknevet adnam a gyereknek, mar ha van masik szemely, de gondolom nem a spermabank az apuka.
2021. aug. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Leilára szavaztam.

A “Li-“ kezdetű neveket alapból kizárnám.

BűDI LI-… szerintem nem kell kifejtenem.

2021. aug. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Senior Séf ***** válasza:
76%
Blanka.
2021. aug. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Egyik sem, ez szörnyű vezetéknév. Ne kínozd a gyerekedet ilyen csúfnévvel!! Mi az édesanya vezetékneve? Azt kéne választani, és utána lehetne választani keresztnevet. Édesapa is felvehetné az anya vezetéknevét.
2021. aug. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Lea és az idióta haverjai 😡
2021. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg Dóra, de az sajnos nincs ott
2021. aug. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%

Jeje Büdi Lili!


Így gúnyoltuk az osztálytarsanat, hogy büdi lili és beárult a tanítónéninek. Miatta nem mehettünk aznap udvarra, de másnap megbosszultuk. Az udvaron. Ha elrontotta az udvari időnket, mi is elrontottuk neki. Utána nem mert beárulni minket.


Nem is értem milyen alapon árult be, 8 évesen az iskaban bepisilt, mert nem tudta kigombolni a nadrágját és ezért lett büdi lili. Aki a nadrágjat lepislili xD A kis bepisilili volt a hülye lili. XD


Hülye kis árulkodós volt a büdöske.

2021. aug. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!