Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki a kereskede...

Van itt olyan, aki a kereskedelemben dolgozik eladóként, pénztárosként, stb.? Mi a tapasztalatotok a betérő emberekkel?

Figyelt kérdés
Pl. hány százalékukat mondanátok normálisnak? Hány százalék az olyan nagyon hülye ember, aki valami balhét csinál, akitől kiborultok? Milyen nem mindennapi élményeitek voltak vevőkkel találkozva?
2021. aug. 4. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

1 évig dolgoztam

Borzalmas

Lenéző stílus, én itt egy vevő vagyok nekem mindent szabad, szolgálj ki te rabszolga

Köszönni nem tudnak

Akkor utaltam meg a legjobb az embereket


Történt olyan,hogy a kedves nénike éppen szarvacska tésztát keresett,sajnos tojás nélkül volt csak és ő kicsapta a bolt közepén a balhét,hogy ő márpedig addig nem megy el innen amíg nem kap 4 tojásos szarvacskát.

Hiába magyarázztuk,hogy elnézés sajnos nincsen , ő csak őrjöngött,majd földhöz baszta a zacskó tésztát ami szét szakadt


Sokan próbálnak lopni

Neked mennek meg balhéznak ha rajukszólsz


Kiszúrják a szemed 140ert

2021. aug. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az értelmetlenül őrjöngőket, meg az aggresszíveket nem tudom, hogy lehet idegekkel bírni. Nem tudom, milyen gyakorisággal van ilyen, de ha naponta, az elég idegőrlő lehet.
2021. aug. 4. 18:56
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ hol, mennyire forgalmas, melyik város, milyen környék, milyen fajta bolt, stb.. Van ahol több a kretén, van ahol kevesebb.


Én amikor voltam 1-2 évig, akkor kb. 90%-a normális volt. Lehet köztük is volt aki nem köszönt, de az nem érdekel. A maradék 10-ből kb. 5-8% lehetett parasztabb, 2% körül meg a nagyon alja.

2021. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kisváros

Nem forgalmas,kicsi coop abc volt

2021. aug. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4 hónapot dolgoztam eladóként, diákmunkában.

A legelső napomon, éppen hogy felvettem a kis kötényt és kiléptem a vevő térbe, megszólított egy öregember.

-itt dolgozol?

-igen

-ezt mégos hogy a jó édes francba képzeled mi? Nincs kiírva az ára!!!! - mutogatott valami kekszet- mennyi ez!!!

-mindjárt megnézem

-mi az hogy nem tudod mennyi?

-az, hogy ez az első napom és nem memorizáltam az összes termék árát.

-leszarom! Te kis hülye! Ennyire idiótának lenni-

- na húzzál haza és a jó édes anyáddal beszélj így mert lerugom a szemüveged te f4sszopó gec1!

-meghökkent- mit képzelsz te! Feljelentelek!

-hajrá köc5ög


A főnök látta, nem mondott semmit.


Másik.. Zárás előtt 2-3 perccel jöttek. A főnök azt mondta max 10 embert engedünk be, mert zárni kell a kasszát. Ordítottak miért nincs friss kenyér?

Zárás után volt aki verte az ajtót, valami lengyen buz11 hogy engedjem be kenyérért. Mentem haza bicajjal, jött velem szembe lóbálva egy zacskó kenyeret és lengyelül mondott valamit. Beintettem és mentem tovább.

2021. aug. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lakberendezési boltban dolgozom. A köszönni nem tudó, fellengzős tulkok ugyanazt a bánásmodját kapják. Balhé itt leginkább úgy van, hogy vannak ilyen rafkós egyedek, aki megvesz valamit, otthon rájön, hogy mégsem tetszik és akkor kitalál valami reklamáciot és vissza akarja kapni a pénzt. Általában megszívják, mert mi sem vagyunk hülyék.
2021. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
A vevőnek előnye van, ugyanis ő fizet. Az eladó pedig fizetést kap azért, mert ott van és csinálja a dolgát. Ha a vevő kötekedni akar, a főnökhöz kell vinni az esetet, hogy ne legyen belőle nagyobb probléma.
2021. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éve, miután elvesztettem a covid miatt a munkám, elmentem egy gyorsétterembe kasszásnak. Mindkét nyomorult lezárást ott toltam végig, naponta százszor hallgattam meg, hogy miért kell maszk, mit képzelek, ő itt akar enni, ez nem tetszik, az nem tetszik.

Kedvencem a "tanulni kellett volna, akkor nem itt lennél" beszólás úgy, hogy felsőfokú végzettségem van, és két idegen nyelvet beszélek. Öt év van mögöttem a rendes szakmámban, csak hát az ugye most kb. megszűnt (turizmus). És ebben nem az a dühítő, hogy engem úgy kezelnek, mint egy pályakezdő tinit, hanem hogy a pályakezdő tiniket általában így kezelik. Az emberek kb. fele nagyon gusztustalan, egyáltalán nem tekint minket embernek, vagy ha mégis, akkor valami alsóbbrendű kis szardarabnak tart. A másik felük viszont aranyos, kedves, miattuk megéri mosolyogni és kedvesnek lenni, hogy jobban érezzék magukat.

Én eddig 13 kg mínuszban vagyok, és szerintem másfél év alatt öregedtem 10 évet :D Ha egyszer vége ennek a szarnak, és felmondok, az utolsó napomon biztos, hogy mindegyik türhő parasztot őszintén elküldöm az anyja picsájába. Most is azt tenném szívem szerint, csak hát kell a pénz.

2021. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8: jobb munkalehetőség nem volt? Pl. szoktam látni a Tesco-ban embereket, akik a netes rendeleséket szedik össze a polcokról. Ennél még az is jobb lehet, igaz, mászkálni kell egész nap ide-oda a dolgokért.
2021. aug. 5. 20:20
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es, de, lehetne elmenni gyárba is, vagy ilyesmi, kevesebb stresszel, több fizuért... Viszont a munkátársaim ritka jó fejek. Igazából miattuk vagyok még itt, hihetetlen jó a csapat.
2021. aug. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!