Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Félek a volt...

Mit tegyek? Félek a volt tanárnőm férjétől.

Figyelt kérdés
Van egy volt tanárom, akit nagyon szeretek, konkrétan jobban, mint az anyámat, vagy bármely más családtagomat. A nyáron többször találkoztam vele a házukban ahol ott volt a férje is, akitől nagyon tartok, mert nagyon hasonlít egy férfire, aki kicsi koromban szexuálisan zaklatott és többször meg is ütött. Tudom, hogy nem a tanárnő férje volt, de mégis, mihelyt meglátom őt, azonnal a elfog a rettegés, és legszívesebben a világból is kifutnék. Mit tegyek? A tanárnő szeretné, ha jól kijönnék vele, mert sokszor szeretne náluk találkozni velem. Én is szeretném őt megkedvelni, vagy legalább megismerni. És vajon szerintetek el kéne mondanom a tanárnőnek, hogy nem azért nem haverkodok a férjével, mert idegen, hanem a múltban történt dolgok miatt? A válaszokat előre is köszönöm.

2021. aug. 6. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha totál megbízol benne, mondd.

És egy pszichológusnak is.

2021. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló, igen, megbízó benne, de félek, hogy hogyan reagálna rá. A pszichológusok meg az én esetemben nem érnek túl sokat. Eddig már hárommal volt dolgom, és csak annyiban segítettek, hogy kiürítették anyám pénztárcáját.
2021. aug. 6. 14:13
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha normális, normálisan. Ha meg ezen megsértődne, nem is érdemes tartani a kapcsolatot.


Azért valami szakember csak kellene, nem?

2021. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem sértődékeny és normális. Nagyon kedves, és gondoskodó. Amikor hirtelen nagyon rosszul lettem, előbb segített, mint a családom.

A szakemberek meg csak pénzkidobás....ez a nő egymaga pár hónap alatt többet segített, mint a 3 pszichológus 2,5 év alatt.

2021. aug. 6. 14:19
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Akkor ne habozz, neki mondd el. Amúgy igazad van, sokszor egy pedagógus, akit az ember "választ" magának, többet ér, mint egy hivatásos pszichomókus.
2021. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Hát ebben a sztoriban - már ha igaz - minden szereplő beteg ember, az biztos... Nincs kedvem kifejteni mindegyik fél esetén, hogy miért...
2021. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os,Igen, igaz történet sajnos.Miért lenne minden ember beteg? Nekem vannak bizonyos problémáim a múltam miatt, de a tanárnő és a férje teljesen normálisak.
2021. aug. 10. 23:55
 8/10 A kérdező kommentje:
Végülis ma így hozta a sors, hogy kettesben kellett beszélgetnem vele, és mint kiderült, nem volt alapja a félelmemnek, mert igazából tök rendes,figyelmes, meg kedves. Úgy volt, hogy a tanárnő írt nekem. 6kor, de én csak 7 körül láttam, elmentem hozzájuk, de ő nem tudott kijönni, ezért kijött helyette a férje. Tok jól elviccelődött velem, meg megk~rdezte, hkgy fázok e, ugyanis rövidujjúban voltam. És azt is megkérdeztem, hogy haza kísérjen e (mert hát ugye sötét volt már, meg nem éppen a legbiztonságosabb helyen kellett eljönnöm) szerintem ez nagyon kedves volt tőle. Szerintetek még az is lehet, higy jól ki fogok jönni vele?
2021. okt. 2. 19:53
 9/10 anonim ***** válasza:
26%

Nem nagyon érthető, hogy miért mászol rá -levakarhatatlanul- a tanárnődre és a családjára.

Ez eléggé beteges.

Talán nem lehet véletlen, hogy eddig 3 szakember sem tudott segíteni rajtad....

2021. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem mászok rá egyáltalán. Jó a kapcsolatunk, és szinte már már barátoknak lehetne mondani minket. Emellett nem csak volt tanárom, hanem távoli rokon. Betegesnek nem mondanám magam. A szakemberekre meg nem véletlenül mondják, hogy szart se érnek🙂
2021. nov. 10. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!