Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertetek olyan embert, aki...

Ismertetek olyan embert, aki 30 év alattiként hunyt el bizonyítottan a Covid miatt?

Figyelt kérdés
Ha igen, ő teljesen egészséges volt, vagy voltak még betegségei?

2021. aug. 6. 14:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
47 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
34 éveset ismerek. Tudtommal nem volt más betegsége.
2021. aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Személyesen csak 30 felettieket ismertem, de ő a kerületünk egyik politikusa volt.


Annyira nem feltétlen számít az alapbetegség. Nekem van vagy 5 alapbetegségem, de nem hinném, hogy bármelyik is befolyásolná a COVID lefolyását bármilyen irányban is.

2021. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Még a vonatgázoltat is covidhalottnak írták ha pozitív volt.... Kiváncsi vagyok egyszer kiderül e a teljes igazság
2021. aug. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Érdekes, hogy hivatalos adatok szerint kb. 100 30 év alatti személy hunyt el covidban.(Volt valaha + tesztje, de nem bizonyított, hogy covidban halt meg), de egy csomó gyakoris pont ismeri őket (ld.szavazás). Ha olvastál róla egy cikket/láttad a fényképét a tévében, vagy internetes cikkben, az nem számít ismerésnek, csak szólok.😉
2021. aug. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy rokonom cukorbeteg, laktóz és lisztérzékeny, szívbeteg, magasvérnyomásos, volt hererákos is így kiműtötték neki mindkettőt, dialízisre kellett járnia állandóan, majd egyszer otthon volt, épp telefonon beszéltem vele, elhallgatott hallottam hogy összeesik, hívtam a mentőket a házához de már nem vitték be, mert belehalt. 3 hónapig volt ide-oda hurcolászva a teste, több mint 200 km-t utaztatták de SENKI nem tudtam megmodani, miért, majd még a hurcolászás kórházi számláját is VELEM akarták kifizettetni amiből pereskedés indult, majd nem engedték hogy hamvasztva legyen mert tűszúrások voltak a karján, de ahelyett, hogy a kicseszett kórházi kartonját elővették volna hogy lássák, dialízisre járt (ami "kisebb" tűszúrással jár mert tisztították a kicseszett vérét), nem ehelyett azt feltételezték hogy drogozott, ami miatt mégegy eljárás indult amit ŐK kezdeményeztek, majd mikor rájöttek hogy krva nagyot tévedtek, VELEM akarták kifizettetni EZT IS, amiből MÉGEGY TETVES PERESKEDÉS LETT!! Zárójelben megjegyezném, hogy nemrég lett vége ennek a rémálomnak és ÉN nekem lett igazam, szóval bszódjon meg az egész tetves egészségügy.. Továbbá, ezalatt a 3 hónap alatt végig azt mondogatta mindenki, hogy agyvérzése volt, ez biztos, ezért meg azért, majd mikor véglegesíteni akarták hogy elhunyt ekkor meg akkor, agyvérzés helyett covidot írtak bele, emiatt fellebbeztem, mégegy pereskedés és végül nem az volt benne, hogy a Covid vitte el, hanem az agyvérzés. Ez volt az utolsó ilyen hülyeség, 2 hete lett vége. Mostmár végre elkezdhetem gyászolni és hamvasztatni a rokonom, aki hónapokkal ezelőtt halt meg...


Szerintem ez mindent elárul...

2021. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!