Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elvesztettem minden iratom An...

Elvesztettem minden iratom Anyakönyvi kivonat,taj,személyi stb Hogy tudnám ujra csináltatni mindet?

Figyelt kérdés

Egy táskában volt benne minden valamelyik nap még meg volt ma meg akartam nézni hogy jó e minden de üres a táska

Mit kéne tegyek?



2021. aug. 7. 10:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Már kerestem mindenhol de nem találom
2021. aug. 7. 10:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugy tudom a születési anyakönyvit ki tudod kérni a korházbol ahol születtél ha az megvan akkor már tudsz csináltatni személyit meg az összes többi iratot
2021. aug. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jóhát nyilván ezek a dolgok csakúgy nem tűnnek el maguktól, főleg így egyszerre. Valószínűleg máshova tetted, vagy valami más, keresgélj még.


De egyébként ha nem lesz meg, bemész a kormányablakba és ott megtudod mi a teendő.

2021. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jelentse be rendőrségnél, nehogy valaki a te neveden csaljon.

Írj facebook csoportban, h nem talált-e valaki.

2021. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az anyakönyvi hivatalban kikéred az anyakönyved, és irány az okmányiroda. Ahogy fentebb írták érdemes a rendőrségnek is jelezni.
2021. aug. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!