Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik voltak a legviccesebb...

Mik voltak a legviccesebb nyelv botlásotok?

Figyelt kérdés

Nekem eddig


“Nézd itt van sok hagyma” (hangya)


Vagy


“Megbotlott a fogam” (csikorgatom a fogam)


Stb.



2021. aug. 7. 21:24
 1/8 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Facebook-on van egy “fékreolvasók klubja” (igen, ez a neve, nem írtam el) nevű csoport, ha szereted az ilyesmiket akkor tudom ajánlani. Nem csak félreolvasások vannak hanem sokszor megosztanak félrenézést-hallást-mondást stb.
2021. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Angol tanfolyamon, amikor a számokat kellett mondani, és sikerült six helyett azt mondani, hogy sex. Ugyanez pepitában alsó tagozatban, amikor tollbamondás volt városnevekből, és Szekszárd helyett Szexárdot írtam, teljesen naivan, még büszke is voltam rá, hogy ismerem az x betűt. Évekig nem is értettem, miért szidott le a tanító néni.
2021. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még régebben a műszakvezetőmet Csaba helyett véletlenül Csabóként szólítottam meg. :D :D :D
2021. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Seat Leon gyors beszéd közben lett "Szeon".
2021. aug. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az angol kurzus (course) szó helyett véletlenül az átkot (curse) sikerült mondanom. Akkor nagyon égett a fejem, de utólag egész vicces már :D
2021. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Magányterület
2021. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz a tepsi éhségedre.
2021. okt. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ne kerülgesd a forgó sáskát
2022. dec. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!