Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért terjedt el az a hazugság...

Miért terjedt el az a hazugság, hogy azt kapod vissza amit adsz?

Figyelt kérdés

Általában sosincs egyensúlyban a kettő.

De persze az is közszájon forog, hogy nem annak kell visszaadni a kedvességet, szívességet, bármit akitől kapod, hanem majd egy más valakinek és akkor így marad teljes a láncolat.


2021. aug. 8. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Az nem hazugság!
2021. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Hát én nem tudom de én 3 szor is visszakaptam minden szart amit más emberrel csináltam.

Lehet az én "ellenségeim" exeim nem így vannak ezzel,de akkor szopjanak le :D

2021. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Egyet tanulj meg kérdező: mindenki azt mondja, ami a saját érdeke. Ha azt mondja, azt kapod vissza amit adsz, azzal arra próbál rávenni, hogy ne köcsögöljél vele. Ennyi.
2021. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Én hiszek ebben a dologban, de nem ilyen rövid távon ugyanazon személlyel.

Ha az életben sok jót adsz, jót is fogsz kapni. Hívhatod sorsnak, karmának, aminek akarod.

2021. aug. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Márpedig ez így van, a világ egy tükör. Ha egy rohadék vagy aki mindenkinek csak beszól, tiszteletlen, keresztbetesz másoknak, akkor az emberek utálni fognak és ők sem fognak rendesek lenni veled. Ha kedves vagy, mindig mindenkihez van egy jó szavad, segítőkész és tisztelettudó vagy, az szimpatikus az embereknek és ugyanígy fognak ők is hozzád állni, ha jó tapasztalataik vannak veled.
2021. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyeld a világ, a társadalom eseményeit.
2021. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!