Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltam ma megnézni egy albérle...

Voltam ma megnézni egy albérletet ki is fizettem volna egyből,de a tulajdonos azt mondta meg jönnek mások is megnézni, és nem akar velük kicseszni, Több,mint valószínű, hogy a roma származásom miatt nem adta ki?

Figyelt kérdés

2021. aug. 10. 16:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírás hibákért
2021. aug. 10. 16:24
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Hát sajnos van ilyen... Benne van a pakliban :( .. Aztán lehet visszahív.
2021. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Egyértelmű. Alapszabály: cigánnyal nem kerülünk semmilyen üzleti vagy magánéleti kapcsolatba. Nem, nem azért mert loptok, hanem azért, mert "én cigány vagyok!" kijelentéssel szereztek előnyt olyan helyzetben is, amikor nincs is igazatok. Ez nem kell senkinek sem.
2021. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom, megnézi az összes leendő bérlőt és eldönti, ki a legszimpatikusabb. Az ő háza, annak adja ki, akinek akarja.
2021. aug. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
93%

Nezd, ha nagyon szimpi lettel volna, rogton a kezedbe csap.

Nekunk is rengetegen irtak, hogy delutan, masnap jonnenek megnezni, mindenkinek irtam korrektul, hogy ha nagyon szimpi az elso par, akkor irok idoben, hogy elkelt az alberlet. Mindenki megertette.

Aztan annyira aranyos emberek jottek, hogy amugy beszelgetunk is, neha osszejarunk. Es elsonek ok neztek meg, minden ertelemben.


Szoval, szerintem nezegess mas albikat is.

2021. aug. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Vélhetően a származásod az oka a történteknek. Sajnos nincs ráírva az arcodra, hogy te nem az átlaghoz tartozol-e vagy sem. Az átlag pedig balhésan szokott viselkedni, akármilyen közegben is telepedik le. Nem időre vagy nem a megbeszéltek szerint fizetnek. Az agyagos földig lelaknak mindent, - a helyrehozást pedig lesheted, mert nem lesz. A szomszédok sem lesik jó szemmel, hogy a házból a beköltözéstől számítva átjáróház lesz, - éjjel-nappal bömböl a zene és gyakorlatilag az egész házra úgy tekintenek a roma családok, mint ha azt bérelték volna ki. Márpedig amit kibéreltek, azt szeretnék is A-Z-ig élvezni, - magyarázhatsz nekik, hogy mennyi az annyi! Ha egyszer jól érzik magukat valahol, akkor pedig nincs az a hatóság vagy közösség, amelyik képes kibombázni őket! Nem kételkedem abban, hogy te nem tartozol az átlaghoz, de az általam leírt megítélésért hosszú évtizedek kemény munkájával megküzdött a kisebbség. Szilveszterkor pl. olyan ramazurit csaptak a földszinten lakó cigányok nálunk, hogy a radiátort szétverte egy másik szomszéd annak érdekében, hogy ne bontsák le alattunk a házat. A többségük sajnos ilyen és ha te nem ilyen vagy, akkor most ennek vagy éppen az áldozata.
2021. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Sajnálom 🙁 ahogyan viszonyulnak az ismerőseim a cigánysághoz, úgy ezt teljesen elképzelhetőnek tartom. Kitartást az albérlet megtalálásához!
2021. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát igen ahogy látom itt is sok előítéletes van,pedig én nem olyan vagyok
2021. aug. 10. 19:25
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Persze ,lehet ,hogy nem vagy olyan. Csak az emberekbe bele van kódolva ,hogy roma származásúval nem kötnek üzletet. Moat lehet ,hogy én leszek a rossz ,de erről részben a romák tehetnek ,mert nem akarnak kultúrálódni,de elvárják,hogy a mi adónkból éljenek. Ne haragudj , de én nem vagyok előítéletes , úgyanúgy magyarnak se egyből adnám ki , munkáltatói igazolás ,közjegyző stb. Mivel lehet kérni munkáltatói igazolást,én kérném.
2021. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Annyiszor hallottam már azt ,hogy de én nem olyan vagyok... Utána meg kiderült ,hogy ,de mégus olyan.
2021. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!