Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért veszik sokan annyira a...

Miért veszik sokan annyira a szívükre azt, ha valaki bemutat nekik középső ujjal?

Figyelt kérdés
Képesek érte agyonverni a másikat. Tény, hogy nem szép dolog, de miért hozza ki az állatot a másikból? Talán minden másnál könnyebben.
2021. aug. 12. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyik korosztály és milyen állapotban?
2021. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Néha szoktam. 1-2 ffi munkatársamnak, mikor nagyon poénosra vettek valamit, velem kapcsolatban. Igazából, csak nevettünk ezen. :)
2021. aug. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Mert bunkóság. Ha valaki ilyen bunkó, azzal miért kéne szépen bánni?
2021. aug. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak a barátainkkal viselkedünk így, akik levágják hogy poén, és semmi több. Nyilván pl. anyámnak nem mutatok be, meg olyannak sem, akiről tudom hogy magára veszi.
2021. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Két eset van.


Vagy azért, mert ok nélkül bunkóskodtál velük, és ezt nagyon magukra veszik, vagy azért, mert pontosan tudják, hogy miért mutattál be nekik, de baromi nagy az igazságérzetük.

2021. aug. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Én azt se értem, hogy miért ugranak arra az emberek, ha olyat mond nekik valaki hogy "krvaanyad". Őszintén nem. Én mosolygok az ilyenen inkább. Pláne, ha fingja nincs róla, hogy ki az anyád,csak pusztán meg akar sérteni.
2021. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak poénból, viccből szoktam bemutatni haveroknak,akik csak röhögnek rajta.


De más helyzetben szerintem nagyon nagy bunkóság,ha egy ismeretlen mutat be nekem,azt én is kiosztom.

2021. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A zemberek szeretnek nem gondolkodni, mielőtt cselekednének, kérdeznének, hogy "Ez most miért mutatod?", vagy hasonlót. ilyenkor átmennek állatba, ezért inkább jobb megfogalmazás az emberre az a mondat, hogy "Az ember eszköz használó állat".
2021. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!