Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyesek...

Miért van az, hogy egyesek simán képesek kiállni önmagukért és érvényesítik az érdekeiket, míg engem mindenhonnan bármikor könnyen elsöpörhetnek akár csoportosan is?

Figyelt kérdés
Egy idő után mindenhol ki vagyok utálva, volt már hogy kiközösítettek munkahelyen és kirúgattak (volt olyan hogy azonnali hatállyal is sikerült nekik). Hol van bennem ennyi hiba, vagy min változtassak, hogy ne így legyen?

2021. aug. 14. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
95%

190 cm vagyok 120 kg...folyamatosan kötekednek velem egy munkahelyen,szkanderozni akarnak,tesztelgetnek,mindig a nehéz melót kapom meg direkt hogy majdnem megszakadok.


Aztán amikor elcsattan a f..om akkor valakinek beverem a képét,vagy felmondok,vagy kirúgnak eddig kb 20 munkahelyem volt.


Szóval akkor szólj inkább ha már "van szavad" tehát bizonyítottál a sok kis köcsögnek...és csak akkor ha van értelme a verekedést nem ajánlom,de ha minden kötél szakad ne hagyd magad eltaposni.

2021. aug. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Első válaszoló tökéletesen bemutatja a válaszával, hogy az élet valahol ad, valahol elvesz.
2021. aug. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!