Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet szeretni ezt a...

Hogy lehet szeretni ezt a rohadt nyarat? Mi ilyen vonzó benne?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm ezt a rohadt évszakot. Dög meleg volt ma is, sőt este is, most meg nem tudok aludni a zivatar miatt. Aztán másnap megint 35 fok lesz. Csodás! Hogy lehet szeretni ezt az évszakot? Nem tudom felfogni. Semmi szépsége sincs ennek. Ilyenkor utálok a legjobban dolgozni. Ráadásul engem valamiért irritálnak azok az emberek akik odavannak ezért évszakért.
2021. aug. 16. 02:28
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
26%
Nincs is olyan meleg, nem értem mit sírnak egyesek. Inkább ez, minthogy nagy kabátban kelljen kimenni az utcára.
2021. aug. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
45%
Senkit sem érdekel a hisztid.🤷🏼‍♀️
2021. aug. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
32%

Ráadásul a bőrőm 10x lebarnult,ha erősebben süt a nap akkor piros lesz és rakhatom rá a tonna panthenolt.

Most azthiszik cgó vagyok egy páran...

Baromira utálom! Felöltözni lehet,de lejjebb vetkőzni nem tudsz nyáron.

Egyszerűen a klíma szerintem el lett kicsit rontva a sok károsanyag miatt,és még melegebb lesz csak.

Persze nyomás ide-oda mert nyár van,de teljesen mindegy hogy hol sülsz meg...

Aki ezt élvezi,az ugorjon bele egy jó nagy adag olvadt kőzetmedencébe!

Hihetetlen,hogy ezt valaki élvezi...

Menjen szaunába,és egy hétig ki se jöjjön...

Nem tudom,hogy hogy lehet de marhanagy művészek egyébként.

A nyárban sokan a nyaralást élvezik,hogy elmennek ide-oda és azt a kevés szabadságot.

2021. aug. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a nyár csak összemosódott sokakban az iskolai szünetekkel, meg a fiatalkori bulizással.

Ha van állásod ahova minden nap be kell járni, és együtt bűzölögsz egy szobában/irodában x emberrel, az nyilván más, mint tiniként a strandon hesszelni. De a nosztalgia még így is megmarad.

2021. aug. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
59%
Figyu, nem lehet kikapcsolni. Így jártál.
2021. aug. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
38%

Ezt a fajta nyarat már csak a 80/40 vérnyomású egyedek bírják, meg a macskák.

Na ilyenkor költözik beléjük némi élet, amúgy egész évben be vannak bugyolálva valami kanapén, isszák a forró teát/kávét, néha cigarettáznak.

2021. aug. 16. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
63%
Pl. Én imádom a nyarat, ez a kedvenc évszakom, időjárásom, sokkal jobban érzem magam, utálok fagyoskodni, végre sose fázom ilyenkor. Lenge ruhákat hordhatok, jobban nézhetek ki, öt perc felöltözni. Imádom. Évek óta 50-es faktoru naptejet használok, aminek köszönhetően még most is inkább fehér vagyok, szóval mindenre van megoldás. Én nagyon könnyen barnulok amúgy. Gyűlölöm a hideget, fázni. Nem segít a felöltözés. Plusz ebben az évben ilyenkor mindig van legalább egy hónap szünetem, nincs okom panaszkodni.
2021. aug. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
80%
Akinek klímás a lakása, munkahelye, autója vagy tömegközlekedés járata, amin utazik, és/vagy csomó pénze, ideje van nyaralni, strandolni, az nyilván élvezi.
2021. aug. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
37%

Számomra a nyár szépségei: meleg van, késői sötétség, kevés ruha, strand, napozás, idény gyümölcsök, jégkrém, szülinap, szivárvány az égen, zöld természet, nyaralás, lecsó, nyersen tudom enni a friss borsót, kellemes nyári esték.


Oké, hogy te nem szereted a nyarat, ez egyéni szociális probléma, de ettől még nem kéne így hisztizni. Ha te nem látod meg ebben az évszakban a szépet, akkor a hiba benned van. Minden évszaknak meg van a maga szépsége.


Remélem nagyon irritál, hogy én szeretem a nyarat.

2021. aug. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
60%

Én sem szeretem a nyarat. Utálom hogy ilyen meleg van, nem lehet rendesen aludni, napközben az ember csak kóvályog, szédeleg. Én azt vettem észre magamon, hogy a teljesítményem ilyenkor kb. 30 %-kal visszaesik a munkában is.

Télen ha fázol felkapsz egy pulcsit és kész, de nyáron? Nem tudsz semmit tenni, csak dől rád a forró levegő, perzseli a nap a bőrödet.

És valaki szándékosan kifekszik a napra, égetni a bőrét… Fura

2021. aug. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!