Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet megtanulni mbti...

Hogy lehet megtanulni mbti alapon tipizálni embereket?

Figyelt kérdés
Linkelnétek erről olyan videót vagy cikket ami elmondja, hogy mikre kell figyelni és valóban alkalmazható?

2021. aug. 19. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Megtanulod minden betű jelentését és jellemzését, majd figyeled az embereket. Az introvertált vagy exravertált a legkönyebb.
2021. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

És ez miért jó? Mármint oké, kismillió kategóriába be tudod esetleg sorolni az embereket és utána?


(Tényleg érdekel)

2021. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Részletesen elolvasod a kapcsolódó szakirodalmat egészen Jung munkásságáig és egyrészt ráérzel a sok infó alapján, hogy a modell szerint hova sorolható, másrészt arra is rájössz, mennyire szarnak ítéli a szakma és miért 😂


Nekem is ez volt életem tesztje, mikor a pszichológia szakot kezdtem, aztán hamar rá kellett jönnöm, hogy azért ennél bonyolultabb a kép, mint 16 diszjunkt kategória

2021. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
Nem csak “a négy betű” jelentését kell megtanulni, hanem a kognitív funkciókat tanulmányozni.
2021. aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A funkciókat tanulmányozod és kifigyeled a viselkedésben a funkciók működését
2021. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!