Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kb hány éves voltál mikor már...

Kb hány éves voltál mikor már nem rajongtál a játékokért? mikor hagyta abba ajátszást (ez furán hangzik), játékbabára meg illyesmire gondolok

Figyelt kérdés
2021. aug. 19. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
játékbabát soha nem használtam , kisautókat 6 éves koromban mert akkor kezdtem el biciklizni és horgászni
2021. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én még most is játszom.van kisautóm, billentős pótkocsival, szoktam vele homokot szállítani.Rambo játékfigurák, ezekkel szoktam este a szobában területforglalósat játszani.Van nekik több ruhájuk, mindig bevetés előtt átöltöztetem őket.

10 év lipótmező.

46F

2021. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Amennyire emlékszem,

úgy 8-10 éves koromra már ritkán vettem elő a régi játékaimat, egyre inkább csak nosztalgiából.

2021. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Nem növünk fel, csak a játékaink lesznek egyre drágábbak"

És tényleg, matchbox-ból és legoból lett, szimulátor, abból meg valós járművek

2021. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
50 vagyok, meg nem mult el.
2021. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2-es válaszíró az nagyon brutál.

És ezek az emberek köztünk élnek, nem is sejtik néha az emberek, és valójában ezt csinálják, mint amit ide leírt.

2021. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47 vagyok, mindig is és most is játszom. A hobbim a játékom.
2021. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem viccelt. A végére oda írta hogy 10 év Lipótmező🤣
2021. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kis autóval se játszottam. Kicsit nevetséges volt, hogy csinálom hozzá az autó hangját meg az igazi autók se nagyon érdekelnek. A legót jobban szerettem talán olyan 10 évesen hagytam abba. Szgépes játékok most is mennek, de valamiért sokkal gyorsabban ráunok.
2021. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mivel vannak kisebb testvéreim, és jó testvérként sokszor játszottam velük, mondjuk 10 éves koromig mondanám. Utána már csak ritkán tudtak rávenni, kevésbé szívesen mentem. De kitaláltam más jellegű játékokat, így az még plusz 2 évig elhúzódott. Ekkor lett a legkisebb tesóm iskolás, lettek sulis barátai.

Nagy játékrajongásom sosem volt. A legnagyobb kistestvérem, akivel korban közel állunk fiú, én meg lány vagyok, így a közös játék kompromisszumot jelentett. Pl kisautókkal babáztunk, legóháza volt a póniknak, barbik utaztak a játékvonaton ilyesmi.

Most társasozni szoktunk, de ezekhez komoly közösségeket alakítottunk ki, mindenféle barátokkal, egyetemi tankörtársakkal stb.

2021. aug. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!